Експерти ФМСУ

Эксперты ФОСУ оплативших взносы и имеющие право на судейство до апреля 2017 года

Эксперты ФОСУ оплативших взносы и имеющие право на судейство до апреля 2018 года

 

1 ФИО Категория Тип Породы Примечания Область проживания
1 Агієнко Анатолій Павлович / Перша категорія/ / Виставки / Рабочі якості / Гончі   Чернігівська область
2 Андрєєв Павло Леонидович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Чернігівська область
3 Андрусенко Микола Олексійович / Перша категорія/ / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Донецька область
4 Артеменко Володимир Олександрович / Друга категорія / Рабочі якості / Гончі   Тернопільська область
5 Баранівський М. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Київська область
6 Басій М.М. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі   Чернігівська область
7 Белійчук Роман Станіславович / Перша категорія/ перша / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Молдова
8 Беляєв Олексій Юрійович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Запорізька область
9 Беляєв Юрій Федорович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Запорізька область
10 Біловий Дмитро Володимирович / Друга категорія/ перша / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Запорізька область
11 Благотнюк Віктор Антонович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончаки   Житомирська область
12 Бобров Микола Євгенович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Спанієлі   Миколаївська область
13 Богданов Сергій Іванович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні    
14 Бойко Генадій Анатолійович / Перша категорія/ національна/ національна/ перша/ друга / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ гончі/ норні/ лягаві/ спанієлі-ретривери лайки - випроб- нац.кат, виставки - 1 кат., лягаві - - 1 кат, норні - нац кат, гончі - нац кат, спанієлі - 2 кат, Миколаївська область
15 Бойко Сергій Генадійович / Перша категорія/ друга / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ гончаки лайки - випрб 1 кат. Миколаївська область
16 Борисюк Катерина Павлівна / Друга категорія/ третя / Виставки / Рабочі якості / Лягаві / спанієлі   Київ
17 Бричковський Віктор Броніславович / Перша категорія/ друга / Виставки / Рабочі якості / Норні   Житомирська область
18 Бурлаков Віктор Анатолійович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Миколаївська область
19 Бучка Віталій Петрович / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Молдова
20 Вагерич Олександр Федорович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Закарпатська область
21 Варавін Сергій Володимирович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Крим
22 Васильєв Валерій Васильович / Друга категорія / Виставки / / Гончі   Миколаївська область
23 Ватажок В.В. / Третя категорія / Виставки / Лягаві    
24 Вербило Сергій Дмитрович / Перша категорія/ друга / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ гончі   Житомирська область
25 Візір М.М. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Дніпропетровська область
26 Водоп’ян Юрій Анатолійович / Перша категорія / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві / гончі  ІІ кат – гончі випробування Рівенська область
27 Войталюк Петро Броніславович / Друга категорія/ перша / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ гончі/ норні лайки – ІІ кат. (виставки та випробування), норні - 1 кат, гончі - 1кат, Хмельницька область
28 Воробйов Микола Миколайович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Донецька область
29 Гавенський Володимир Володимирович / Перша категорія/ друга / Рабочі якості / Лягаві/ норні   Дніпропетровська область
30 Гарифулін / Третя категорія / Рабочі якості / Лягаві   Київська область
31 Герасютенко Володимир Олександрович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ лягаві   Одеська область
32 Глібка Тарас Корнійович /Третя категорія/ / Виставки / Рабочі якості Норні   Чернівецька область
33 Глуховєров Віктор Йосипович / Перша категорія / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі  І кат – гончі випробування Харківська область
34 Голубченко Анатолій Костянтинович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві/ норні/ гончаки/ спанієлі/ лайки лайки - випроб., Київ
35 Голубченко Віктор Костянтинович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Маріуполь
36 Гончаренко Микола Федорович / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві    
37 Горбатко Д.С. / Третя категорія / Виставки / Норні   Полтавська область
38 Горошко Володимир Миколайович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Миколаївська область
39 Грановський Володимир Костянтинович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві/ норні/ гончі/ спанієлі/ хорти/лайки лайки - випроб., Київ
40 Гребенок Оксана Юрійовна / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості Спанієлі   Черкаська обл.
41 Гресь А.М. / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Львівська область
42 Губський С.М. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві    
43 Гусак Анатолій Павлович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Дніпропетровська область
44 Данилюк Володимир Іванович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Житомирська область
45 Демчук Іван Борисович / Друга категорія / Рабочі якості / Норні   Рівенська область
46 Дзюба Володимир Ігорович / Друга категорія/ Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі/ норні/ хорти/лайки виставки - гончі, хорти, ІІ кат. – лайки випробування Львівська область
47 Дінець Андрій Олександрович / Друга категорія / Рабочі якості / Лягаві   Харківська область
48 Дмитраш Юрій Леонідович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Донецька область
49 Дмитрієва Зінаїда Георгієвна / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ лягаві/ норні/ гончі/ спанієлі/ хорти   Харківська область
50 Дмитрієва Юлія Євгенівна / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві/ норні/ гончі/ спанієлі/ хорти випроб. тільки норні Харківська область
51 Додонов Олексій Леонидович / Друга категорія / Рабочі якості / Гончі   Хмельницька область
52 Доля Костянтин Іванович / Перша категорія / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   І кат. – лайки випробування, ІІ кат – лайки виставки Житомирська область
53 Домашовець Олександр Ігорович / Друга категорія/ перша / Виставки / Рабочі якості / Лайки /лягаві/спанієлі   Вінницька область
54 Доросевич Сергій Геогргійович / Друга категорія /Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві / Норні  ІІІ кат – норні випробування Київ
55 Дорошенко Анатолій Кузьмич / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Донецька область
56 Дришлюк В.М. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Дніпропетровська область
57 Дрокін Віктор Васильович / Друга категорія/ національна / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ норні   Волинська область
58 Дуднік Володимир Іванович

Дісквалификація до 14.02.2020 г.

/ Друга категорія / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві  І кат. – лягаві випробування Полтавська область
59 Дуднік Федір Федорович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Дніпропетровська область
60 Дяченко Інна Євгенівна / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Запорізька область
61 Євченко Руслан Михайлович / Друга категорія / Рабочі якості / Лягаві   Вінницька область
62 Єгорченко Олександр Миколайович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Донецька область
63 Єленчук Ігор Михайлович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Молдова
64 Жемера Олександр Володимирович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Київ
65 Жорнік І.Л. / Третя категорія / Виставки / Лягаві    
66 Забара А.В. / Друга категорія / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні ІІ кат – випробування норні Дніпропетровська область
67 Задерецький Іван Володимирович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Чернівецька область
68 Золотов М.Ю. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві / Спанієлі-ретривери   Черкаська область
69 Іванченко Володимир Олексійович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Харківська область
70 Кабанов Сергій Євгенійович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі   Сумська область
71 Каленський Олександр Миколайович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Київ
72 Калинка Сергій Васильовисч / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві/ спанієлі   Миколаївська область
73 Калінка С.С. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві / спанієлі   Миколаївська область
74 Калюта Віктор Олександрович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Вінницька область
75 Клименко Надія Михайлівна / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ лягаві/ норні/ гончі / спанієлі/ хорти   Дніпропетровська область
76 Клочко К. / Третя категорія / Рабочі якості / Лягаві   Сумська область
77 Кобаль Едуард Юрійович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Закарпатська область
78 Коваленко Віталій Іванович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Києвська обл.
79 Козак Сергій Володимирович / Перша категорія/ / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Львівська область
80 Коробчук Володимир Миколайович / Друга категорія/ перша / Виставки / Рабочі якості / Норні/ гончі   Хмельницька область
81 Кошетар Ю.І. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Київська область
82 Кравченко Є.В. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Київська область
83 Красільніков Володимир Васильович / Перша категорія/ друга / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ норні   Львівська область
84 Кривоносова М.С. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві / Спанієлі-ретривери   Київська область
85 Криловський Вячеслав Станіславович / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Вінницька область
86 Курзін М.В. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Київська область
87 Лісіцин Володимир Миколайович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні/ гончі   Сумська область
88 Лобков Сергій Вікторович / Перша категорія / Рабочі якості / Лягаві/ спанієлі   Миколаївська область
89 Лудченко В.Л. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Хорти   Київська область
90 Матвієнко І.І. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Запорізька область
91 Медведєва Зоя Борисівна / Національна категорія/ Перша категорія/ Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ лягаві/ гончі/ норні/ спанієлі/ хорти  Нац. кат. - норні виставки + випробування, І кат. - лягаві випробування, ІІ кат. – лайки випробування Київ
92 Мелікаєв Ігор Анатолійович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Миколаївська область
93 Мельник Вадим Каленикович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі   Житомирська область
94 Мельник Флорій Федотович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Хорти   Рівенська область
95 Мельниченко Віктор Вікторович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві/ норні/ гончі/ спанієлі/ хорти   Київ
96 Минду Дмитро Яковлевич / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Молдова
97 Міштанов Анатолій Максимович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Херсонська область
98 Моспаненко Олександр Миколайович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Миколаївська область
99 Музика Василь Григорович / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі    
100 Мущинко Олександр Георгійович / Друга категорія / Виставки / Лайки   Закарпатська область
101 Найда Олексій Митрофанович / Друга категорія/ перша / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ норні/ гончі гончі - 1кат. Черкаська область
102 Наумов Микола Іванович / Перша категорія / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві / лайки  ІІ кат – лайки випробування Дніпропетровська область
103 Нестеров О.О. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Київська область
104 Ногас Антон Ярославович / Друга категорія/ національна / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ лягаві/ норні/ гончі/ спанієлі/ хорти лайки - виставки -2кат Тернопільська область
105 Олійник Костянтин Іванович / Перша категорія/ / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ норні   Дніпропетровська область
106 Олійник Юрій Петрович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Житомирська область
107 Олійник Ярема Степанович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Львівська область
108 Ольховніков Євген Іванович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Запорізька область
109 Осадчук Євген Дмитрович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Волинська область
110 Осіпов Василь Гаврилович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні/ гончі/ спанієлі/ хорти/ лайки лайки - випробув. Житомирська область
111 Осуховський Віктор Валентинович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі   Київська область
112 Пальчикевич Михайло Петрович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Львівська область
113 Пастернак Дмитро Анатолійович / Перша категорія / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки  І кат – лайки випробування Київська область
114 Переходов Ввалерій Іванович / Національна категорія/ друга / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ лягаві/ норні/ гончі/ спанієлі/ хорти лайки - виставки 2 кат. Миколаївська область
115 Перхун Микола Васильович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі   Харківська область
116 Пікинер Л. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Дніпропетровська область
117 Пінчук Тимофій Григорович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Донецька область
118 Поруцький Віктор Андрійович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ норні   Житомирська область
119 Постнова Тетяна Володимирівна / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Київ
120 Приступа А.М. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві    
121 Приходько Володимир Васильович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Херсонська область
122 Прокудін Олександр Анатолійович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Краматорск
123 Пузир О.С. / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві    
124 Редько П.Я. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Рівненська область
125 Риков Святослав Борисович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ лягаві/ норні/ гончі/ спанієлі/ хорти   Київ
126 Рикова Ірина Євгенієвна / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Хорти   Київ
127 Рогоцький Ярослав Андрійович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ норні   Львівська область
128 Роменський Р.І. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Харківська область
129 Ружицький Сергій Броніславович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ лягаві/ норні/ гончі/ спанієлі/ хорти   Житомирська область
130 Рукас Михайло Петрович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Полтавська область
131 Середюк Оксана Миколаївна / Друга категорія / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні / Лягаві / Спанієлі-ретривери  ІІІ кат – лягаві, ІІІ кат - спанієлі-ретривери випробування Київ
132 Ситник Олександр Ілліч / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Житомирська область
133 Сімчук Юрій Андрійович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі   Вінницька область
134 Сквирський С.Г. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні / Лайки   Київська область
135 Скрипнюк Василь Іванович / Національна категорія/ перша/ друга / Виставки / Рабочі якості / Норні/ гончі/ лягаві/ спанієлі лягаві, норні, гончі, спанієлі, хорти - випроб нац кат., гончі - виставки 2 кат. Вінницька область
136 Скуртов Валерій Володимирович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві/ спанієлі   Кіровоградська область
137 Смірнова О.В. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Спанієлі-ретривери   Київська область
138 Сміян Федір Петрович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ гончі   Чернігівська область
139 Соловей Володимир Олександрович / Друга категорія / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві / Лайки / спанієлі-ретривери  ІІ кат – лягаві, ІІІ кат – лайки, спанієлі-ретривери Київська область
140 Соловей Людмила Володимирівна / Друга категорія / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі / Норні  ІІІ кат – норні виставки Чернігівська область
141 Соловей Михайло Олексійович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ лягаві/ норні/ гончі/ спанієлі/ хорти лайки - випробув., Чернігівська область
142 Солодяніков Д. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Київська область
143 Соломін Сергій Григорович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Полтавська область
144 Суховецький Р.Г. / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі   Хмельницька область
145 Суярко Василь Григорович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Харківська область
146 Теленик Сергій Миколайович / Друга категорія/ перша / Виставки / Рабочі якості / Лайки виставки - 2 кат., випробув. - 1 кат. Херсонська область
147 Терпугов Сергій Олександрович / Друга категорія / третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві / Норні / гончі/ хорти  ІІ кат – лягаві випробування, ІІ кат – гончі випробування, ІІІ кат – хорти випробування Харківська область
148 Тизьо І.І. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки / Спанієлі / ретривери   Харківська область
149 Томіна Наталія Олександрівна

Дісквалификація до 14.02.2020 г.

/ Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ лягаві/ норні/ гончі/ спанієлі/ хорти   Київ
150 Топачевський Костянтини Петрович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ лягаві/ Норні/ гончі/ спанієлі/ хорти   Житомирська область
151 Тороповський В.М. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Гончі   Харківська область
152 Троян Ігор Васильович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Вінницька область
153 Турчін Микола Петрович / Національна категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві/ норні/ гончі/ спанієлі/ хорти   Дніпропетровська область
154 Федорченко Григорій Андрійович / Друга категорія / Рабочі якості / Лягаві   Житомирська область
155 Цяпало Роман Михайлович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Львівська область
156 Чередніченко Олександр Вікторович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Донецька область
157 Черниш Анатолій Іванович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ гончі   Житомирська область
158 Чернікова Т.А. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Спанієлі-ретривери   Харківська область
159 Чернов Павло Володимирович / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Норні   Закарпатська область
160 Чорний Микола Васильович / Перша категорія/ друга / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ гончі лайки - виставки 2 кат. випроб -1кат., гончі 1 кат. Кіровоградська область
161 Чувалов Віталій Петрович / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Запорізька область
162 Шабранська Наталія Станіславівна / Перша категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Київська область
163 Шалаєвський В.В. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки   Миколаївська область
164 Шалухін Сергій Юрійович / Перша категорія/ друга / Виставки / Рабочі якості / Лайки/ норні випроб - 1 кат., виставки - 2кат. Київ
165 Шаповаленко В.М. / Третя категорія / Виставки / Рабочі якості / Лайки / Спанієлі   Харківська область
166 Шикло Л.К. / Перша категорія / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві І кат – випробування, ІІ кат - виставки  
167 Шкарпетко В.О. / Друга категорія / Виставки / Рабочі якості / Лягаві   Івано-Франківська область
168 Шмигун Дмитро анатолійович / Перша категорія / Рабочі якості / Лайки   Вінницька область
169 Шульженко Федір Іванович / Друга категорія / Рабочі якості / Норні   Донецька область
170 Якубовський Євген Сергійович / Друга категорія / Рабочі якості / Лягаві   Одеська область
171   / Друга категорія / Рабочі якості / Лайки   Донецька область
Заголовок Направление Породы Категория Область проживания Телефон (Эксперта)

Силина Елена Геннадьевна

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Норні / Перша категорія, / Друга категорія, / Судя КСУ CACIT Одеська область

097-574-18-94.

Мельник Вадим Каленикович

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Друга категорія Житомирська область

Абрамов Вячеслав Володимирович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Запорізька область

Артеменко Володимир Олександрович

/ Рабочі якості / Гончі / Друга категорія Тернопільська область

Белійчук Роман Станіславович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Перша категорія, / Друга категорія Молдова

Бричковський Броніслав Мячиславович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Норні / Національна, / Перша категорія Житомирська область

Бричковський Віктор Броніславович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Перша категорія, / Друга категорія Житомирська область

Бурлаков Віктор Анатолійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Миколаївська область

Бойко Генадій Анатолійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Спанієлі / Національна, / Перша категорія, / Друга категорія Миколаївська область

Бойко Сергій Генадійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Гончі / Перша категорія, / Друга категорія Миколаївська область

Біловий Дмитро Володимирович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Перша категорія, / Друга категорія Запорізька область

Бучка Віталій Петрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Третя категорія Молдова

Беляєв Олексій Юрійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Перша категорія Запорізька область

Беляєв Юрій Федорович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Всесоюзна Запорізька область

Бондаренко Микола Іванович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Перша категорія Рівенська область

Богданов Сергій Іванович

/ Виставки / Норні / Друга категорія

Баран Микола Васильович

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Перша категорія Хмельницька область

Благотнюк Віктор Антонович

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Перша категорія Житомирська область

Бобров Микола Євгенович

/ Виставки, / Рабочі якості / Спанієлі / Третя категорія Миколаївська область

Войталюк Петро Броніславович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Норні, / Гончі / Перша категорія, / Третя категорія Хмельницька область

Вербило Сергій Дмитрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Гончі / Перша категорія, / Друга категорія, / Судя КСУ Житомирська область

+38(067)219-81-62

Вагерич Олександр Федорович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Перша категорія Закарпатська область

Воробйов Микола Миколайович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Донецька область

Водоп’ян Юрій Анатолійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Перша категорія Рівенська область

Варавін Сергій Володимирович

/ Рабочі якості / Лягаві / Перша категорія Крим

Герасютенко Володимир Олександрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки / Перша категорія, / Судя КСУ Одеська область

Горошко Володимир Миколайович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Перша категорія Миколаївська область

Голубченко Анатолій Костянтинович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна, / Судя КСУ CACIT Київ

(044) 469-41-19

Гончаренко Микола Федорович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Третя категорія

Грановський Володимир Костянтинович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна, / Судя КСУ CACIT Київ

(066) 303-05-00, (044) 563-51-96

Гусак Анатолій Павлович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Друга категорія Дніпропетровська область

Горбуля Юрій Михайлович

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Друга категорія Черновицька область

Глуховєров Віктор Йосипович

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Друга категорія Харківська область

Гавенський Володимир Володимирович

/ Рабочі якості / Лягаві, / Норні / Перша категорія, / Друга категорія Дніпропетровська область

Данилюк Володимир Іванович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Перша категорія Житомирська область

Домашовець Олександр Ігорович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Спанієлі / Перша категорія, / Друга категорія Вінницька область

+38(067)572-08-40 095-922-5142

Доля Костянтин Іванович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія Житомирська область

Дмитрієва Зінаїда Георгієвна

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Харківська область

8(095) 176-96-34

Дмитраш Юрій Леонідович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Перша категорія, / Судя КСУ CACIT Донецька область

+38(050)563-45-15

Дрокін Віктор Васильович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Норні / Національна, / Перша категорія, / Друга категорія Волинська область

Дмитрієва Юлія Євгенієвна

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Харківська область

Дуднік Федір Федорович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Перша категорія Дніпропетровська область

Дуднік Володимир Іванович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Полтавська область

Дяченко Інна Євгенівна

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Друга категорія Запорізька область

Демяненко Анатолій Іванович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Друга категорія Кіровоградська область

Дзюба Володимир Ігорович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні, / Гончі, / Хорти / Друга категорія Львівська область

Дінець Андрій Олександрович

/ Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Харківська область

Демчук Іван Борисович

/ Рабочі якості / Норні / Друга категорія Рівенська область

Задерецький Іван Володимирович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія Черновицька область

Зав’ялов Ростислав Володимирович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Норні, / Гончі / Перша категорія, / Друга категорія Черновицька область

Зіновчук Юрій

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія Житомирська область

Зімбель Костянтин Лазорович

/ Рабочі якості / Лайки / Друга категорія, / Судя КСУ CACIT Донецька область

+38(066)373-56-37

Єленчук Ігор Михайлович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Друга категорія Молдова

Євченко Руслан Михайлович

/ Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Вінницька область

Жемера Олександр Володимирович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія Київ

Каленський Олександр Миколайович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія Київ

Красільніков Володимир Васильович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Норні / Перша категорія, / Друга категорія Львівська область

Клименко Надія Михайлівна

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Дніпропетровська область

Козак Сергій Володимирович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Львівська область

Кобаль Едуард Юрійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Перша категорія Закарпатська область

Криловський Вячеслав Станіславович

/ Виставки / Лягаві / Третя категорія Вінницька область

Калинка Сергій Васильовисч

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Спанієлі / Друга категорія Миколаївська область

Калюта Віктор Олександрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Друга категорія Вінницька область

Коробчук Володимир Миколайович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні, / Гончі / Перша категорія, / Друга категорія Хмельницька область

Кабанов Сергій Євгенійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Друга категорія Сумська область

Лугінін Микола Сергійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Запорізька область

Лобков Сергій Вікторович

/ Рабочі якості / Лягаві, / Спанієлі / Перша категорія Миколаївська область

Лісіцін Володимир Миколайович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні, / Гончі / Перша категорія Сумська область

Медведєва Зоя Борисівна

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Київ

Мущинко Олександр Георгійович

/ Виставки / Лайки / Друга категорія Закарпатська область

Мазур Олександр Васильович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Вінницька область

Мельниченко Віктор Вікторович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Київ

Мелікаєв Ігор Анатолійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Миколаївська область

Міштанов Анатолій Максимович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Перша категорія Херсонська область

Минду Дмитро Яковлевич

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Третя категорія Молдова

Моспаненко Олександр Миколайович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Друга категорія Миколаївська область

Михайлова Світлана Степанівна

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Друга категорія Одеська область

Музика Василь Григорович

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Третя категорія

Мельник Флорій Федотович

/ Виставки, / Рабочі якості / Хорти / Друга категорія Рівенська область

Найда Олексій Митрофанович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Норні, / Гончі / Перша категорія, / Друга категорія Черкаська область

Ногас Антон Ярославович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Тернопільська область

Наумов Микола Іванович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Дніпропетровська область

Олійник Костянтин Іванович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Норні / Перша категорія Дніпропетровська область

Олійник Юрій Петрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія Житомирська область

Олійник Ярема Степанович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Норні / Друга категорія Львівська область

Осадчук Євген Дмитрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Національна Волинська область

Осіпов Василь Гаврилович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Житомирська область

Осуховський Віктор Валентинович

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Друга категорія Київська область

Пастернак Дмитро Анатолійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія, / Судя КСУ Київська область

Пальчикевич Михайло Петрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія Львівська область

Переходов Валерій Іванович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Миколаївська область

Поруцький Віктор Андрійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Норні / Друга категорія Житомирська область

Приходько Володимир Васильович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія Херсонська область

Постнова Тетяна Володимирівна

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Київ

Перхун Микола Васильович

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Перша категорія Харківська область

Рогоцький Ярослав Андрійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Норні / Перша категорія Львівська область

Романішин Ярослав Васильович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Гончі / Перша категорія Рівенська область

Ружицький Сергій Броніславович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна, / Судя КСУ CACIT Житомирська область

+38(067)794-81-57

Риков Святослав Борисович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна, / Судя КСУ CACIT Київ

(096)307-99-07

Рукас Михайло Петрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Друга категорія Полтавська область

Рикова Ірина Євгенієвна

/ Рабочі якості / Хорти / Друга категорія, / Судя КСУ CACIT Київ

8(044) 501-67-53, 229-02-43, моб.8(067) 234-93-72

Сорочинський Леонід Олександрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія Одеська область

Соловей Михайло Олексійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Чернігівська обасть

Сохнацький Степан Степанович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Норні / Друга категорія Львівська область

Соломін Сергій Григорович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія Полтавська область

Ситник Олександр Ілліч

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Друга категорія Житомирська область

Соловей Володимир Олександрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Третя категорія Київська область

Сіроштан Сергій Миколайович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Перша категорія Дніпропетровська область

Скуртов Валерій Володимирович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Спанієлі / Перша категорія Кіровоградська область

Скрипнюк Василь Іванович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Норні, / Гончі, / Спанієлі / Національна Вінницька область

Скрибантович Олександр Степанович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Друга категорія Житомирська область

Середюк Оксана Миколаївна

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Друга категорія Київ

Соловей Людмила Володимирівна

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Друга категорія Чернігівська обасть

Сімчук Юрій Андрійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Гончі / Друга категорія Вінницька область

Середняк Денис Петрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Хорти / Друга категорія Київ

Томіна Наталія Олександрівна

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Київ

Теленик Сергій Миколайович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Перша категорія Херсонська область

Турчін Микола Петрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Дніпропетровська область

Топачевський Костянтини Петрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві, / Лайки, / Норні, / Гончі, / Хорти, / Спанієлі / Національна Житомирська область

Троян Ігор Васильович

/ Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Вінницька область

Федорченко Григорій Андрійович

/ Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Житомирська область

Цяпало Роман Михайлович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Друга категорія Львівська область

Чорний Микола Васильович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Гончі / Перша категорія, / Судя КСУ

Черниш Анатолій Іванович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки, / Гончі / Друга категорія Житомирська область

Чувалов Віталій Петрович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Запорізька область

Чернов Павло Володимирович

/ Виставки, / Рабочі якості / Норні / Друга категорія Закарпатська область

Шабранська Наталія Станіславівна

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Перша категорія Київська область

Шалухін Сергій Юрійович

/ Виставки, / Рабочі якості / Лайки / Перша категорія, / Судя КСУ Київ

Швець Вячеслав Олександрович

/ Рабочі якості / Лайки / Друга категорія, / Судя КСУ CACIT Донецька область

+38(050)428-21-48

Шмигун Дмитро Анатолійович

/ Рабочі якості / Лайки / Перша категорія Вінницька область

Шульженко Федір Іванович

/ Рабочі якості / Норні / Друга категорія Донецька область

Якубовський Євген Сергійович

/ Рабочі якості / Лягаві / Друга категорія Одеська область

Список

экспертов ФОСУ, которые прошли обучение и им разрешено судейство разносторонних испытаний, состязаний континентальных легавых в 2015 году

Количество экспертов в комиссии определяется организаторами мероприятия в соответствии с Положениями об экспертах и об испытаниях и состязаниях в ФОСУ

Эксперты первой и национальной категории, кроме судейства мероприятий, имеют право проводить семинары и тренинги.