План проведення змагань Областні осередки

Лайки

Волинські обласні по підсадному кабану

10-11.01.

Волинський обласний осередок ФМСУ тел.: (095-106-71-37)

Львівські обласні по вільному кабану

17-18.01.

Львівський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-912-62-36).

Львівські обласні по вільному кабану

24-25.01.

Львівський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-912-62-36).

Вінницькі обласні по підсадному кабану

31.01-01.02.

Вінницький обласний осередок ФМСУ тел.: (067-572-08-40)

Хмельницькі обласні по білці

07-08.02.

Хмельницький обласний клуб „Поділля” тел.: (067-745-94-31)

Львівські обласні по білці

21-22.02.

Львівський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-912-62-36).

Київські обласні по підсадному кабану

07-08.03.

Київський міський осередок ФМСУ тел.: (095- 010-64-62)

Харківські обласні по підсадному кабану

14-15.03.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел .: (066-765-06-91)

Запорізські обласні по підсадному кабану

14–15.03.

Запорізьській обласний осередок ФМСУ тел.: (067-595-12-37)

Миколаївські обласні по підсадному кабану на кубок «Визволення»

21-22.03.

Миколаївський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-587-28-36)

Житомирські обласні по підсадному кабану на кубок «Відкриття сезону»

28-29.03.

Житомирський обласний осередок ФМСУ тел : ( 097-174-07-45).

Київські обласні по підсадному борсуку, підсадному ведмедю та кров’яному сліду

28-29.03.

Київський міський осередок ФМСУ тел.: (095- 010-64-62)

Житомирські обласні по фазану

04-05.04.

Житомирський обласний осередок ФМСУ тел : ( 097-174-07-45)

Вінницькі обласні по підсадному ведмедю

25-26.04.

Вінницький обласний осередок ФМСУ тел.: (067-572-08-40)

Полтавські обласні по підсадному борсуку

25-26.04.

Полтавський обласний осередок ФМСУ тел..: (066-705-47-16)

Волинські обласні по підсадному борсуку

16-17.05.

Волинський обласний осередок ФМСУ
тел.: (067-509-61-63)

Київські обласні по підсадному борсуку

19.09.

Київський міський осередок ФМСУ тел.: (095- 010-64-62)

Миколаївські обласні по фазану

26-27.09.

Миколаївська обласна Федерація тел.: (067-710-99-96)

Волинські обласні по підсадному борсуку

03-04.10.

Волинський обласний осередок ФМСУ
тел.: (067-509-61-63)

Миколаївські міжобласні комплексні по підсадному кабану та борсуку на кубок «МООФМСУ»

10-11.10.

Миколаївський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-587-28-36)

Київські міжобласні по підсадному борсуку на кубок «Плехова»

10-11.10.

Київський ТВМР. Колективний член ФМСУ. тел.: (097-221-12-22)

Дніпропетровські обласні по підсадному кабану та борсуку

10-11.10.

Дніпропетровське відділення ФМСУ сумісно з УТМР тел.: (067-632-61-91).

Житомирські міжобласні по підсадному кабану на кубок «Тетерева».

17-18.10.

Житомирський обласний осередок ФМСУ тел : ( 097-174-07-45).

Закарпатські обласні по фазану

17-18.10.

Закарпатський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-504-88-61)

Івано – Франківські міжобласні по вільному звіру

22-25.10.

Івано-Франківський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-946-08-18)

Житомирські обласні по білці

07-08.11.

Житомирський обласний осередок ФМСУ тел : (097-174-07-45).

Вінницькі обласні змагання серед мисливських лайок по білці

12-13.12.

Вінницьке обласний осередок ФМСУ. тел.: (067-572-08-40)

Гончі

Київські обласні по хутровому звіру

28.02-01.03.

Київський міський осередок ФМСУ тел.: (095- 010-64-62)

Волинські обласні по хутровому звіру

07-08.03.

Волинський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-509-61-63)

Миколаївські міжобласні по хутровому звіру на кубок «Визволення»

07-08.03.

Миколаївський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-587-28-36)

Дніпропетровські обласні по зайцю русаку

14-15.03.

Дніпропетровський обласний осередок ФМСУ сумісно з УТМР тел.: (067-632-61-91)

Чернігівські міжобласні на кубок «Схід-Північ – Південь разом»

27-29.03.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Черкаські міжобласні по хутровому звіру

28-29.03.

Черкаський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-934-22-16)

Хмельницькі обласні по хутровому звіру

17-18.10.

Кам’янець Подільське районне відділення ФМСУ тел.: (096-483-58-65)

Житомирські обласні змагання серед гончаків по хутровому звіру

23-25.10.

Житомирський обласний осередок ФМСУ тел : (097-174-07-45).

Волинські обласні по хутровому звіру на кубок «Заворуєва Ю.А»

24-25.10.

Волинський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-509-61-63)

Дніпропетровські обласні по зайцю русаку

24-25.10.

Дніпропетровський обласний осередок ФМСУ сумісно з УТМР тел.: (067-632-61-91)

Вінницькі обласні по хутровому звіру

Листопад – грудень

Вінницький обласний осередок ФМСУ тел.: (067-572-08-40)

Миколаївські міжобласні по хутровому звіру на кубок «Кращий голос»

Листопад – грудень

Миколаївський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-587-28-36)

Чернігівські міжобласні на кубок «Голоси Сіверщини»

12-16.11.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Харківські міжобласні по хутровому звіру

21-22.11.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел .: (066-765-06-91)

Миколаївські по хутровому звіру

05-06.12

Миколаївська обласна Федерація тел.: (067-710-99-96)

Норні

Київські обласні по лисиці «П» – подібна нора на кубок «Юності 2015» собак віком до 2-х років

21-22.02.

Київський міський осередок ФМСУ тел.: (095- 010-64-62)

Київські обласні по лисиці у «П» – подібній норі та норі «8» – ці

21-22.03.

Київський міський осередок ФМСУ тел.: (095- 010-64-62)

Харківські обласні такс та фокстер’єрів по лисиці на кубок «Слобожанщини»

28.03.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел..: (066-765-06-91)

Харківські обласні по борсуку на кубок «Слобожанщини»

29.03.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел .: (066-765-06-91)

Харківські обласні по підсадному кабану

04-05.04.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел..: (066-765-06-91)

Чернігівські міжобласні гладкошерстих фокстер’єрів

04-05.04.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Львівські міжобласні особисто – командні по лисиці «8» та «П» – подібна нори на кубок «Галичина-2014»

04-05.04.

Львівський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-912-62-36)

Миколаївські міжобласні комплексні (лисиця, борсук) «П»- подібна нора на кубок «Визволення»

04-05.04.

Миколаївський обласний осередок ФМСУ (тел.097-587-28-36)

Хмельницькі обласні комплекс по лисиці кольорових тер’єрів та такс

01-02.05.

Кам’янець Подільське районне відділення ФМСУ тел.: (096-483-58-65)

Чернігівські міжобласні комплекс борсук, лисиця у «П» – подібній норі

01-02.05.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Черкаські міжобласні комплексні (лисиця, борсук) «П» – подібна нора на кубок «Вільшани»

01-02.05.

Черкаський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-934-22-16)

Житомирські обласні комплекс по лисиці „8” та «П» – подібна нори

01-02.05.

Житомирський обласний осередок ФМСУ тел ( 097-174-07-45).

Полтавські обласні комплексні лисиця «8»,«П» – подібні нори та підсадний борсук на кубок «Кремінчуга»

01-03.05.

Полтавський обласний осередок ФМСУ тел..: (066-705-47-16)

Вінницькі обласні комплексні по лисиці та борсуку «8» та «П» – подібна нори на кубок «Поділля»

02-03.05.

Вінницький обласний УТМР- колективний член ФМСУ( тел. 097-506-30-38)

Волинські тер’єрів та такс комплекс «8» та «П» – подібні нори

02-03.05.

Волинський обласний осередок ФМСУ тел.: (095-106-71-37)

Дніпропетровські обласні по лисиці «Меморіал Сухарєва І.Г.»

02-03.05.

Дніпропетровський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-632-61-91)

Рівненські обласні тер’єрів та такс комплексні по лисиці «П» – подібна нора

02-03.05.

Рівненський обласний осередок ФМСУ тел.: (096-522-35-26)

Закарпатські обласні на кубок «Карпат» комплекс «8» та «П» – подібна нори лисиця

09-10.05.

Закарпатський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-504-88-61)

Бердянські міжобласні комплексні (лисиця, «П» – подібна нора 2 пуски та борсук 2 пуски

23.05.

Бердянський клуб « ЛООС» – колективний член ФМСУ тел.:(067-589-26-97)

Івано – Франківські міжобласні комплексні лисиця – «8» та борсук «П» – подібна нори

23-24.05.

Івано-Франківський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-946-08-18)

Тернопільські обласні по лисиці та борсуку у «П» – подібній норі

29-30.08.

Тернопільській обласний осередок ФМСУ тел.: (098-488-89-64)

Івано-Франківські міжобласні по лисиця «8» та «П» – подібна нори на кубок «Прикарпаття-2015».Меморіал Кабина Б.В

12-13.09.

Івано-Франківський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-946-08-18)

Вінницькі міжобласні по лисиці «8» та «П» –подібна нори на кубок «Вінниці»

12-13.09.

Вінницький обласний УТМР- колективний член ФМСУ тел.:(097-506-30-38)

Харківські обласні такс та фокстер’єрів на кубок «Харкова»

19.09.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел.: (066-765-06-91)

Харківські обласні ягдтер’єрів на кубок «Харкова»

20.09.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел..: (066-765-06-91)

Київські обласні по підсадному борсуку на кубок «Київщини»

20.09.

Київський міський осередок ФМСУ тел.: (095- 010-64-62)

Хмельницькі обласні комплекс по лисиці та борсуку «8» та«П» – подібна нори

26-27.09.

Хмельницьке обласне відділення ФМСУ тел.: (067-187-08-77)

Вінницькі обласні по підсадному борсуку та по борсуку у «П» – подібній норі

03.10.

Вінницький обласний УТМР- колективний член ФМСУ тел.:(097-506-30-38)

Чернігівські міжобласні гладкошерстих фокстер’єрів

03-04.10.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Рівненські обласні норних по лисиці та борсуку у «П» – подібній норі

03-04.10.

Рівненський обласний осередок ФМСУ тел. (096-522-35-26)

Київські обласні по борсуку у «П» – подібній норі

03.10.

Київський міський осередок ФМСУ тел.: (095- 010-64-62)

Хмельницькі обласні комплексні норних на кубок «Стара Фортеця»

10-11.10.

Кам’янець Подільське районне відділення ФМСУ тел.: (096-483-58-65)

Миколаївські обласні по лисиці «8» та «П» –подібна нори меморіал «І.М.Теника»

17-18.10.

Миколаївський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-587-28-36)

Чернігівські міжобласні комплекс борсук, лисиця у «П» – подібній норі

17-18.10.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Житомирські обласні комплекс по лисиці «8» та «П» – подібна нори

17-18.10.

Житомирський обласний осередок ФМСУ тел..: (097-174-07-45).

Волинські обласні тер’єрів та такс у «8» – ці та «П» – подібній норі

17-18.10.

Волинський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-509-1-63)

Вінницькі обласні комплекс по лисиці «8» та «П» – подібна нори на кубок «Дубового Гая»

24-25.10

Вінницький обласний осередок ФМСУ тел.: (067-572-08-40)

Черкаські міжобласні комплексні (лисиця, борсук) «П» – подібна нора на кубок «С.Ф.Дубенюка»

14-15.11.

Черкаський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-966-23-80)

Харківські обласні на кубок «Безстрашності»

14.11.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел..: (066-765-06-91)

Харківські обласні на кубок «Дебютанта»

15.11.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел..: (066-765-06-91)

Чернігівські міжобласні на кубок «Варви»по лисиці у «П» – подібній норі

28.11.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Лягаві

Миколаївські обласні по польовій дичині на кубок «Визволення»

21-22.03.

Миколаївський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-587-28-36)

Рівненські міжобласні по куріпці на «Кубок Полісся»

28-29.03.

Рівненське осередок ФМСУ тел.: (096-522-35-26)

Волинські обласні по куріпці та фазану

18-19.04.

Волинський обласний осередок ФМСУ
тел. (067-509-61-63)

Клубні серед німецьких дратхаарів по польовій дичині

18-19.04.

Клуб «Німецький дратхаар» тел.: (097-071-64-84)

Київські обласні серед лягавих по куріпці

25-26.04.

Київський міський осередок ФМСУ тел. (095- 010-64-62)

Дніпропетровські обласні по фазану

25-26.04.

Дніпропетровський обласний осередок ФМСУ сумісно з УТМР тел.: (067-632-61-91)

Харківські обласні континентальних лягавих по підсадному кабану

25-26.04.

Харківський осередок ФМСУ тел.: (066-765-06-91)

Чернігівські обласні по фазану

09-10.05.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Чернігівські обласні по перепілці

23-24.05.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Вінницькі обласні континентальних лягавих комплексні

23-24.05.

Вінницький обласний осередок ФМСУ тел.: (067-572-08-40)

Хмельницькі обласні континентальних лягавих комплексні

11-12.07.

Хмельницьке обласне відділення ФМСУ тел.: ( 067-688-19-95,067-187-08-77)

Черкаські обласні по болотній та польовій дичині на кубок «Ю.С. Гребенюка»

18-19.07.

Черкаський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-966-23-80)

Полтавські обласні по перепілці

25-26.07.

Полтавський обласний осередок ФМСУ тел..: (066-705-47-16)

Волинські обласні по болотній дичині

25-26.07.

Волинське осередок ФМСУ тел.: (067-509-61-63)

Полтавські обласні по водоплавній дичині

31.07-02.08.

Полтавський обласний осередок ФМСУ тел..: (066-705-47-16)

Закарпатські обласні по водоплавній дичині

08-09.08.

Закарпатський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-504-88-61)

Черкаські обласні по болотній та польовій дичині на кубок «В.С.Саранцева»

08-09.08.

Черкаський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-966-23-80)

Волинські обласні по перепілці

15-16.08.

Волинське осередок ФМСУ тел.: (067-509-61-63)

Вінницькі обласні по перепілці

15-16.08.

Вінницький обласний осередок ФМСУ тел.: (067-572-08-40)

Клубні серед німецьких дратхаарів по водоплавній дичині

29–30.08.

Клуб «Німецький дратхаар» тел.: (097-071-64-84)

Хмельницькі обласні по перепілці та водоплавній дичині

29–30.08.

Кам’янець Подільське районне відділення ФМСУ тел.: (096-483-58-65) спільно з клубом «Поділля»

Харківські обласні по перепілці

29–30.08.

Харківське обласне відділення ФМСУ
тел.: (066-765-06-91)

Чернігівські обласні по перепілці

29–30.08.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Дніпропетровські обласні по перепілці

12-13.09.

Дніпропетровський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-632-61-91)

Хмельницькі обласні по польовій дичині

12-13.09.

Хмельницький обласний клуб „Поділля” тел.: (067-745-94-31)

Миколаївські обласні по перепілці на кубок «Дня Незалежнсті»

12-13.09.

Миколаївський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-587-28-36)

Харківські обласні комплекс (поле, вода, кров’яний слід, потаск)

26-27.09.

Харківський обласний осередок ФМСУ
тел.: (066-765-06-91)

Волинські обласні по куріпці та фазану

10-12.10.

Волинське осередок ФМСУ тел.: (067-509-61-63)

Клубні серед німецьких дратхаарів (VGP)

17-18.10

Клуб «Німецький дратхаар» тел.: (097-071-64-84)

Чернігівські обласні по фазану

31.10-01.11.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Харківські обласні по фазану на кубок «Харкова»

07-08.11.

Харківський обласний осередок ФМСУ (тел.066-765-06-91)

Вінницькі обласні по фазану

28-29.11.

Вінницьке обласний осередок ФМСУ тел.: (067-572-08-40)

Спанієлі

Миколаївські обласні по польовій дичині на кубок «Визволення»

21-22.03.

Миколаївський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-587-28-36)

Харківські обласні по качці

25-26.07.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел.: (066-765-06-91)

Клубу РМС по водоплавній дичині та волоку

24-26.07.

РКП „Російський мисливський спанієль тел.: (067-514-56-37)

Харківські обласні по перепілці

29–30.08.

Харківський обласний осередок ФМСУ (тел.066-765-06-91)

Хмельницькі обласні по перепілці та водоплавній дичині на кубок «Поділля»

29–30.08.

Кам’янець Подільське районне відділення ФМСУ тел.: (096-483-58-65)

Закарпатські обласні по водоплавній дичині

08-09.08.

Закарпатський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-504-88-61)

Миколаївські обласні по перепілці на кубок «Дня Незалежнсті»

12-13.09.

Миколаївський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-587-28-36)

Хмельницькі обласні по польовій дичині

12-13.09.

Хмельницький обласний клуб „Поділля” тел.(067-745-94-31)

Клубу РМС по польовій дичині на «Кубок сезону»

01-04.10.

РКП „Російський мисливський спанієль тел.: (067-514-56-37)

Хмельницькі обласні по польовій дичині

03-04.10.

Хмельницький обласний клуб „Поділля” тел.: (067-745-94-31)

Харківські обласні по фазану

07-08.11.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел.066-765-06-91)

Клубу РМС по польовій та боровій дичині на кубок «Закриття сезону»

14-15.11.

РКП „Російський мисливський спанієль тел.: (067-514-56-37)

Хорти

Херсонські обласні по хутровому звіру

31.10-01.11

Херсонський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-172-50-45)

Київські обласні по хутровому звіру

7-8.11.

Київський міський осередок ФМСУ тел.: (095- 010-64-62)

Всі породи

Волинські обласні (крім лайок) по підсадному кабану

17-18.01.

Волинський обласний осередок ФМСУ
тел.: (067-509-61-63)

Львівські міжобласні по підсадному кабану

14-15.02.

Львівський обласний осередок ФМСУ тел.067-912-62-36.

Закарпатські обласні по кров’яному сліду та волоку

28.03.

Закарпатський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-504-88-61)

Чернігівські обласні на кубок «Полісся» по підсадномукабану

28-29.03.

Чернігівський обласний осередок ФМСУ тел.: (050-448-54-09)

Харківські міжобласні по підсадному борсуку

04-05.04.

Харківський обласний осередок ФМСУ тел .: (066-765-06-91)

Закарпатські обласні по підсадному борсуку

25-26.04.

Закарпатський обласний осередок ФМСУ тел. (050-504-88-61)

Хмельницькі обласні по підсадному борсуку

25-26.04.

Хмельницьке обласне відділення ФМСУ тел.:(067-187-08-77)

Львівські обласні по підсадному борсуку

02-03.05.

Львівський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-912-62-36)

Волинські обласні (крім лайок) по підсадному борсуку

10.05.

Волинський обласний осередок ФМСУ
тел.: (067-509-61-63)

Київські обласні по подачі дичини з волоку

30.05.

Київський міський осередок ФМСУ тел.: (095- 010-64-62)

Чернігівські обласні по водоплавній дичині

4-5.07

Чернівецький обласний осередок ФМСУ тел.: (050-573-39-00)

Київські обласні по водоплавній дичині

25-26.07.

Київський міський осередок ФМСУ тел.: (095- 010-64-62)

Вінницькі обласні по водоплавній дичині

01-02.08.

Вінницький обласний УТМР- колективний член ФМСУ тел.:(097-506-30-38)

Дніпропетровські обласні по водоплавній дичині

01-02.08.

Дніпропетровський обласний осередок ФМСУ сумісно з УТМР тел.: (067-632-61-91)

Волинські обласні по водоплавній дичині та по подачі дичини з волоку

08-09.08.

Волинське осередок ФМСУ тел.: (067-509-61-63)

Волинські обласні (крім лайок) по підсадному борсуку

12-13.09.

Волинський обласний осередок ФМСУ
тел.: (067-509-61-63)

Львівські міжобласні по підсадному борсуку та підсадному кабану

19-20.09.

Львівський обласний осередок ФМСУ тел.: (067-912-62-36).

Дніпропетровські обласні по фазану

26-27.09.

Дніпропетровський обласний осередок ФМСУ сумісно з УТМР тел.: (067-632-61-91)

Чернівецькі міжобласні по підсадному борсуку

03-04.10.

Чернівецький обласний осередок ФМСУ тел.: (050-573-39-00)

Тернопільські обласні змагання по підсадному кабану та борсуку

03-04.10.

Тернопільській обласний осередок ФМСУ тел.: (098-488-89-64)

Сумські обласні по підсадному борсуку та кров’яному сліду

03-04.10.

Сумський обласний осередок ФМСУ тел.: (097-175-58-85).

Херсонські обласні по польовій дичині та вальдшнепу

10-11.10.

Херсонський обласний осередок ФМСУ тел..: (097-172-50-45)

Вінницькі міжобласні по підсадному борсуку та кабану.

17-18.10.

Вінницький обласний УТМР- колективний член ФМСУ тел.:(097-506-30-38)

Полтавські обласні по підсадному борсуку

24-25.10.

Полтавський обласний осередок ФМСУ тел..: (066-705-47-16)