Список участників 5 Всеукраїнської виставки мисливських собак

Увага! Хто зареєструвався, але не знайшов себе у списку, негайно зателефонувати в офис правління!

Шановні власники мисливських собак!

Просимо перевірити достовірність інформаціїї.

Якщо ви не знайшли ваше призвіще у списку, зателефонуйте за тел. 044 496 41 19 Наталя Станіславівна.

Власників собак, що мають дипломи та/або класних нащадків просимо перевірити   за тел.  044 496 41 19 Наталя Станіславівна.

 

  Порода Кличка Власник
1 Курцхаар Анта-Ніка Безименний В.В.
2 Курцхаар Віксі Карнаух
3 Курцхаар Ikar Клименко А.В
4 Курцхаар Бастіна Басан С.М.
5 Курцхаар Distel Zasulskij Hof Личинкин І.О.
6 Курцхаар Бара Тибан В.Ф.
7 Курцхаар Berta Таран Е.Л.
8 Курцхаар Шаda Козленко Є.М.
9 Курцхаар Afrika Fresh Wind V. M. Дёмін В.
10 Курцхаар Odessa Triumphant Дёмін В.
11 Курцхаар Hillary vom Jacdhandtgestirn Чуркін А.
12 Курцхаар Дар Олійник І.М.
13 Курцхаар Троя Науменко А.
14 Курцхаар Дік Ніколов І.К.
15 Курцхаар Argo vom Wiesenufer Вишутін М.Л.
16 Курцхаар Beck Fresh Wind V. M. Дёмін В.
17 Курцхаар Веста Томасян А.Х.
18 Курцхаар Nelli Томасян А.Х.
19 Курцхаар Чук-Чейз Заіка І.О.
20 Курцхаар Borey Литовка В.І.
21 Курцхаар Vinchi Dnepr Hunter Kav Брехнич М.В.
22 Курцхаар А-Берта Василєв О.М.
23 Курцхаар Адель Дуднік В.І.
24 Курцхаар Арчі Биков О.В.
25 Курцхаар Iz Zemel Podol'skikh Glafira Скрипкін С.В.
26 Курцхаар Iz Zemel Podol'skikh Belyana Скрипкін С.В.
27 Курцхаар Iz Zemel Podol'skikh Adel Гаврилюк Д.А.
28 Курцхаар Граф Бондаренко С.О.
29 Курцхаар Гамма-Діна Проценко В.А.
30 Курцхаар Туман-Локі Коптєв О.В.
31 Курцхаар Робер Мицай Ю.В.
32 Курцхаар Шелона Кравченко О.М.
33 Курцхаар Бебі Пастушенко А.С.
34 Курцхаар Бім Пастушенко А.С.
35 Курцхаар Феста Петренко А.Д.
36 Курцхаар Вів'єн Іванов І.В.
37 Курцхаар Забава Іванов І.В.
38 Курцхаар Лорд Ейсмонт В.М.
39 Курцхаар Барон Федченко О.С.
40 Курцхаар Фрам Кірпач С.А.
41 Курцхаар Б-Лайма Кирик А.Я
42 Курцхаар Рон Яницький Т.Р.
43 Курцхаар Iz Zemel Podol'skikh Vesna Слюсаревський А.Н.
44 Курцхаар Vitoria Ступень М.О.
45 Курцхаар Von der Freien Kante Aydar Троян І.В.
46 Курцхаар Із земель Подольських Арей Трасюк І.В.
47 Курцхаар Ханна-Лінда Приступа А.М.
48 Курцхаар Дея Коляда А.І.
49 Курцхаар Кама Шулигін О.В.
50 Курцхаар Cusima Amanda fom Hochstil Бойко В.І.
51 Курцхаар Gundor Кирилюк А.А
52 Курцхаар Хаммер Воробйов О.П.
53 Курцхаар Якобс Федоров С.А.
54 Курцхаар Тім Воронін Ю.Г.
55 Курцхаар Умка Стоянов В.П.
56 Курцхаар Беті Трохіменко
57 Курцхаар Басті Фроленков М.М.
58 Курцхаар Дана Проваторов І.С.
59 Курцхаар Noy Синявський О.М
60 Курцхаар Катунь Беттяр С.В.
61 Курцхаар Офелія Прибитько Д.О.
62 Курцхаар Bernar Нечипоренко О.І.
63 Курцхаар Berta Миненко І.С.
64 Курцхаар Чизай-Барселона Курзін М.В.
65 Курцхаар Нерлі Кошетар Ю.І.
66 Курцхаар Бруно Добровольський Г.Ю.
67 Курцхаар Граф-Гордий Гончаренко О.В.
68 Курцхаар Ральф Кобзар П.В.
69 Курцхаар Цейро-Віто Гайдаржі Д.С.
70 Курцхаар Тігра Рижих А.А.
71 Курцхаар Venzel Коновал Т.П.
72 Курцхаар Дарк Тулюпа М.М.
73 Курцхаар Брайт Павенко В.М.
74 Курцхаар Бірд Панькин Д.Д.
75 Курцхаар Ніколь Позняков Р.Ю.
76 Курцхаар Chizay- Chizana Кошетар Ю.І.
77 Курцхаар Налла Тищенко І.М.
78 Курцхаар Нукс Нетреба Є.П.
79 Курцхаар Бард Тімченко І.А.
80 Курцхаар Carmen van Anderi Шило А.С.
81 Курцхаар Britt Федоренко С.В.
82 Курцхаар Adel vom Azov Gerd Haus Тарасюк А.В.
83 Курцхаар Ерлік Ткаченко В.В.
84 Курцхаар Blasi Zasulskij Hof Пекуровський О.Л.
85 Курцхаар Aron Hochstil Гончарук В.В.
86 Курцхаар Андора Тишина А.О.
87 Курцхаар Ная Васільєв В.В.
88 Курцхаар Рашель Виноградов Ю.П.
89 Курцхаар Чизай-Матільда ТищенкоО.І.
90 Курцхаар Роккі Козленко Е.
91 Курцхаар Бард Тимченко І.О.
92 Курцхаар Шейлін Горб П.В.
93 Курцхаар Фея Палійчук В.В.
94 Курцхаар Alan vom Schnepfenstrich Яремчук С.
95 Курцхаар Айс-Юта Колесник С.М.
96 Курцхаар Тайм Щокін К.І.
97 Курцхаар Altay-Rey Зозуля Ю.П.
98 Курцхаар Дуся Николаєнко О.В.
99 Курцхаар Cortes Hunt Sieger Цимбала І.М.
100 Курцхаар Рем Мацьоцький В.І.
101 Курцхаар Kupt vom Jaghundegestirn Горський Ю.В.
102 Дратхаар Путч-Чемп Романець С.І.
103 Дратхаар Gero vom Birkenbusch Червоненко
104 Дратхаар Баско-Бас Стародуб М.А.
105 Дратхаар Джина Альте Вальд Грабалюк /Алімов
106 Дратхаар Каір Бур'ян В.В.
107 Дратхаар Люкс Зубов Ю.І.
108 Дратхаар Грін Наумов М.І.
109 Дратхаар Дася Козій С.В.
110 Дратхаар Geksa Лабунський О.Л.
111 Дратхаар Enzio vom Jegerwelt Оніщенко А.А.
112 Дратхаар Дакар-Аксель Закаблук В.О.
113 Дратхаар Кіра Шеліхов С.А.
114 Дратхаар Ангур Клиткой М.В.
115 Дратхаар Герда Логвінов Е.В.
116 Дратхаар Гюнтер Шпирка І.В.
117 Дратхаар Грей Сова Л.О.
118 Дратхаар Барі Костенко В.О.
119 Дратхаар Гретта Василенко Е.М.
120 Дратхаар Betti Vinleon Леонтьєв В.І.
121 Дратхаар Britta Vinleon Леонтьєв В.І.
122 Дратхаар Best Vinleon Леонтьєв В.І.
123 Дратхаар Рея Леонтьєв В.І.
124 Дратхаар Klara ІІ vom Breitenthai Леонтьєв В.І.
125 Дратхаар Г-Бецор Криловський В.С.
126 Дратхаар Kajo ІІ v. Eikendorf Леонтьєв В.І.
127 Дратхаар Байті-Альма Васильченко В.Ю.
128 Дратхаар Грейсі-Джесі Курбанов О.Д.
129 Дратхаар Ніка Курбанов О.Д.
130 Дратхаар Чана Грабовецький А.М.
131 Дратхаар Шейла-Адель Бондаренко С.Б.
132 Дратхаар Шмон Купецький А.В.
133 Дратхаар Альф-Рей Шафранов Ю.В.
134 Дратхаар Cuno von Jegerwelt Мазепа Г.З
135 Дратхаар Matze Холод Ю.С.
136 Дратхаар Дік-Рольф Мочурад О.Є.
137 Дратхаар Доктор -Гарі Власик В.А.
138 Дратхаар Amina-Bart Троян І.В.
139 Дратхаар Цензі Гуменюк В.В.
140 Дратхаар Вінсент Гуменюк В.В.
141 Дратхаар Дан Федора С.П.
142 Дратхаар Чейз Плісак М.Г.
143 Дратхаар Cac Dukki Сішко С.П.
144 Дратхаар Ія Корнієнко О.П.
145 Дратхаар Rad Drat Kajo Плясецький О.П.
146 Дратхаар Zarko vom Furstenwall Чайковський В.В.
147 Дратхаар Ірбіс Гончаров С.Ю.
148 Дратхаар Денис Куц О.Ю.
149 Дратхаар Лота Матієнко В.М.
150 Дратхаар Лакі Богаченко В.М.
151 Дратхаар Olaf vom Jagdfeld Фіберг В.І.
152 Дратхаар Otto vom Jagdfeld Ревенюк С.М.
153 Дратхаар Lando vom Jura-Grund Кльоп В.Ф.
154 Дратхаар Nick vom Adlerhorst Кльоп В.Ф.
155 Дратхаар Frist Vinleon Христус Г.О.
156 Дратхаар Д-Чок Мигілевський В.І.
157 Дратхаар Вельма Григорьєв Б.М.
158 Дратхаар Барт Обідін Д.М.
159 Дратхаар LadyІІ vom Liether-Moor Фіберг В.І.
160 Дратхаар Viktor Foxjeger Белюженко Р.В.
161 Дратхаар Brixi von Jegerwelt Белюженко Р.В.
162 Дратхаар Viktoria Foxjeger Решетняк А.В.
163 Дратхаар Bonja Foxjeger Гелетей Р.
164 Дратхаар Бентлі Дерябін О.О.
165 Дратхаар Байк-Барт Соловйов Д.О.
166 Дратхаар Акташ-Бостон Голубов С.В.
167 Дратхаар Ліра Бурка В.А.
168 Дратхаар Леда Лазаркевич Ю.Е.
169 Дратхаар Шахіня Іщук О.В.
170 Дратхаар Бренда Суліма В.Б.
171 Дратхаар Апполка Стус І.І.
172 Дратхаар Orta vom Jagdfeld Клоц Є.О.
173 Дратхаар Рена Сіденко О.Д.
174 Дратхаар Арс Кушнірик В.І.
175 Дратхаар Віста Циба В.І.
176 Дратхаар Luchs vom Liether Moor Тіщенко О.М.
177 Дратхаар Ассоль Нєстєров О.О.
178 Дратхаар Яна-Доця Калюжний О.О.
179 Дратхаар Ланг Сокол А.Е.
180 Дратхаар Юкон Єсипенко Р.О.
181 Дратхаар Гай Іванченко С.А.
182 Дратхаар Грета Шиш В.В.
183 Дратхаар Bruno Verum Venator Студило В.А.
184 Дратхаар Чара Галенко Г.Г.
185 Дратхаар Террі Ярош В.М.
186 Дратхаар Буш Кучер Є.
187 Дратхаар П'єр Козяр І.П.
188 Дратхаар Агнес Середюк О.М.
189 Дратхаар Alex von Jagerwelt Алімов В.В.
190 Дратхаар Марс Овдій А.М.
191 Дратхаар Айра Очеретяний С.П.
192 Дратхаар Samsora Пузир О.С.
193 Дратхаар Ліра-Чара Шило І.В.
194 Дратхаар Айс-Браун Мальований І.О.
195 Дратхаар Бріска Іщенко О.В.
196 Дратхаар Аякс Дергачов І.В.
197 Дратхаар Айрен Кравченко І.В.
198 Дратхаар Макс Терещук А.І.
199 Дратхаар Лорд Карабан М.М.
200 Дратхаар Гретен Овечкін А.М.
201 Дратхаар Балхаш Клочко К.М.
202 Дратхаар Міра-Адель Овечкін А.М.
203 Дратхаар Ondra Клочко К.М.
204 Дратхаар Бєн Матвєєв В.О.
205 Дратхаар Асс-Ден Гострик М.І.
206 Дратхаар Sandra vom Weise Kirche Репіков О.В.
207 Дратхаар Candy vom Weise Kirche Вдовічен О.М.
208 Дратхаар Bassi vom Weise Kirche Вдовічен О.М.
209 Дратхаар Frants vom Msronov Шалашний Р.М.
210 Дратхаар Cora vom Weise Kirche Труш М.М.
211 Дратхаар Сabir Eger Groop Нестеров Д.
212 Дратхаар Corra Eger Groop  
213 Дратхаар Romeo Patrick Haus Хаустов А.
214 Дратхаар Ayza Artig Jager Цибин І.Ю.
215 Дратхаар Atilla Eger Groop Тимошенко О.
216 Дратхаар Dux Eger Groop  
217 Дратхаар Akyra Eger Groop Хаустов А.
218 Дратхаар Abbi vom Jagerwelt Гуленко Ю.
219 Дратхаар Cuno Eger Groop Подлісник Д.
220 Дратхаар Candy Eger Groop Бадаєв Г.
221 Дратхаар Barty Eger Groop Кульчицький В.
222 Дратхаар Cherry Eger Groop Хохода А.
223 Дратхаар Amigo Eger Groop Сердюков В.
224 Дратхаар Alba Eger Groop Юрченко В.Н.
225 Дратхаар Anry Eger Groop Булат І.
226 Дратхаар Ayra Eger Groop Пустоваров В.
227 Дратхаар Aivan Eger Groop Прокуда В.
228 Дратхаар Bessy Eger Groop Кирилюк А.
229 Дратхаар Britta Eger Groop Богачук Л.
230 Дратхаар Chelsy Eger Groop Хаустов А.
231 Дратхаар Ufo ІІ vom Schlossturm Зайченко Ю.Д.
232 Дратхаар Nelly ІІІ vom Bockenhagen Пузийчук А.
233 Дратхаар Adjudant vom Caveacani Пузийчук А.
234 Дратхаар Giro Максіменко О.
235 Дратхаар Aurora Данильченко С.В.
236 Дратхаар Вольтер Борровський С.О.
237 Дратхаар Archy Еger Croup Прокуда В.
238 Дратхаар Baddy Eger Groop Прокуда В.
239 Дратхаар Bosslisovichy Rancho Страшенко В.А.
240 Дратхаар Браун-Бонна Снігуренко Г.В.
241 Дратхаар Бася Петляков О.Є.
242 Дратхаар Andy od Hudeca Голик О.М.
243 Дратхаар Eta ze Zamberskych vrchu Голик О.М.
244 Дратхаар Аба-Аду Грубінка І.М.
245 Дратхаар Агата Скрипинець Ю.П.
246 Дратхаар Хант-Хіва-Ніка Сигін В.Ф.
247 Дратхаар Хант-Хаген Скрипинець Ю.П.
248 Дратхаар Барон Федченко О.С.
249 Дратхаар Дана Проваторов І.С.
250 Дратхаар Прайда Хохич А.В.
251 Дратхаар VIVAT TOP STYLE STELLA VENANDI Ходоско Є.А.
252 Дратхаар Балу Визир М.
253 Дратхаар Axel von Alte Wald Алімов В.В.
254 Дратхаар Cira von Alte Wald Алімов В.В.
255 Дратхаар Веста Томасян А.Х.
256 Дратхаар Djoy Eger Groop Гуленко Ю.
257 Дратхаар Лінт-Гектор Омельченко Є.О.
258 Дратхаар Джена Соколенко Ю.Л.
259 Дратхаар Alvin vom Milageli Дука Р.
260 Дратхаар Luna vom Liether-Moor Алімов В.В.
261 Дратхаар Fox von Jagerwelt Скопиченко В.
262 Дратхаар Ассі Щегель А.
263 Дратхаар Falk von Jagerwelt Шишлов М.
264 Дратхаар Hoss von Jagerwelt Тищенко А.І.
265 Дратхаар Gonzo von Jagerwelt Коновалюк Д.
266 Дратхаар Lyebyen Wild Platz Заіка Р.
267 Дратхаар Feli von Jagerwelt Тіщенко О.М.
268 Дратхаар Freya von Jagerwelt Титикало В.С.
269 Дратхаар Von Der Freien Kante Blanka Luna Сотник Ю.А.
270 Дратхаар Von Der Freien Kante Best Shot Сотник Ю.А.
271 Дратхаар Дейк Катрич С.О.
272 Дратхаар Alex Krasny Yar Гайдарчук Я.А.
273 Дратхаар Халзан Лобанов Д.Ю.
274 Дратхаар Ганс Котляров С.О.
275 Дратхаар Eliot Жук М.В.
276 Дратхаар Grais Рудік В.А.
277 Епаньол бретон Денді Ніколов І.К.
278 Епаньол бретон Квін Курдановський С.О.
279 Епаньол бретон Теодор Тушинський А.І.
280 Епаньол бретон Sharlota Search Game Горошко А.А.
281 Епаньол бретон Shakira Search Game Тушинський А.І.
282 Епаньол бретон Toska D'arkadivka Горошко А.А.
283 Епаньол бретон Odri Стецик Р.Т.
284 Епаньол бретон Otto Приймачок М.В.
285 Епаньол бретон Adel iz Volnogo Vetra Незгода А.А.
286 Епаньол бретон Даллас Беспалов В.М.
287 Епаньол бретон Alenergі Gante Мартиненко Ю.О.
288 Епаньол бретон Vert Захарченко В.
289 Епаньол бретон India D'arkadivka Могильов О.В.
290 Епаньол бретон Бетіс Крюков І.В.
291 Епаньол бретон Nays Волков В.О.
292 Угорська вижла Фанта Київські Каштани Жоврін Ю.В.
293 Угорська вижла Adel Шитий І.В.
294 Угорська вижла Gyurkovari Ideal Грищенко В.П.
295 Угорська вижла Ондьол Кіш А.А.
296 Веймаранер Cronos Grey Team Szara Wiara Коваленко В.О.
297 Веймаранер Urkan iz Drevnego Vyshgoroda Жихарев М.
298 Англійський пойнтер А-Турін Залепа А.
299 Англійський пойнтер Мартін Домашев А.А.
300 Англійський пойнтер Марта Поливода М.І.
301 Англійський пойнтер Данс Бойко В.В.
302 Англійський пойнтер Байкал-Айкі Шаповаленко В.М.
303 Англійський пойнтер Ларчі Насонов О.Ю.
304 Англійський пойнтер Мікс-Босс Павленко Ю.О.
305 Англійський пойнтер Лаккі Бабіч Є.С.
306 Англійський пойнтер Рембо Худошина О.П.
307 Англійський пойнтер Бон-Бон Мухін С.Ю.
308 Англійський пойнтер Айр-Найк Загальська В.М.
309 Англійський пойнтер Вольф-Дар Приступа А.М.
310 Англійський пойнтер Валерія-Діана Киселюк В.О.
311 Англійський пойнтер Вайс Ткачук М.М.
312 Англійський пойнтер Юджин Водоп'ян Ю.А.
313 Англійський пойнтер Ангрі Кошевий А.Г.
314 Англійський пойнтер Реда Голубченко А.К.
315 Англійський пойнтер Ракета Голубченко А.К.
316 Англійський пойнтер Батіст Болдирев О.М.
317 Англійський пойнтер Бостон Постолов Ю.Е.
318 Англійський пойнтер Frenchi des Grandes Rafales Голубченко А.К.
319 Англійський пойнтер Аміра-Багіра Черепан О.М.
320 Англійський пойнтер Лєді-Леда Черепан О.М.
321 Англійський пойнтер Артур-Барон Черепан О.М.
322 Англійський пойнтер Голуба-Елай Помесячний А.А.
323 Англійський пойнтер Барбі Panfield Андрєєв П.Л.
324 Англійський пойнтер Брідж Panfield Андрєєв П.Л.
325 Англійський пойнтер Гектор Panfield Андрєєв П.Л.
326 Англійський пойнтер Гал Panfield Андрєєв П.Л.
327 Англійський пойнтер Anzar Борисюк К.П.
328 Англійський пойнтер Голуба-Елада Голубченко В.К.
329 Англійський пойнтер Даша Шикло Л.К.
330 Англійський пойнтер Kador Єрмаков Є.П.
331 Англійський пойнтер Рон Голубченко А.К.
332 Англійський пойнтер Карбон Черепан О.М.
333 Англійський пойнтер Crono Del Cangia Олександров І.Г.
334 Англійський пойнтер Bes Game Bag Олександров І.Г.
335 Англійський пойнтер Баяр Онофрейчук В.Д.
336 Англійський пойнтер Голуба-Блекберрі-Баффі Пугач А.А.
337 Шотландський сетер Beretta West Blask Berry Куліш В.Г.
338 Шотландський сетер Gordon Sett Style Hello I'm Isaak Прокоп'єв В.М.
339 Шотландський сетер Sundowner's Fayana Ukraina Орлик К.
340 Ірландський сетер New York z Arislandu Новіков С.П.
341 Ірландський сетер Афон Голубченко А.К.
342 Ірландський сетер Brisa's Irishes Fara Голубченко А.К.
343 Ірландський сетер Blits vom Alte Wald Голубченко А.К.
344 Ірландський сетер Bona Fortuna vom Alte Wald Голубченко А.К.
345 Ірландський сетер Аделаїда Алімов В.В.
346 Ірландський сетер Elvare Mze Evelina Жихарєв М.
347 Ірландський сетер Lino Жихарєв М.
348 Ірландський сетер Mary Бовсуновський Р.
349 Ірландський сетер Belle Epoque Безвершенко А.І.
350 Ірландський сетер Red-Best Ткач С.В.
351 Ірландський сетер Hebe Lofty Ткач С.В.
352 Ірландський сетер Brisco vom Alte Wald Жихарєв М.
353 Ірландський сетер Айна Костюк І.П.
354 Англійський сетер Асоль Крагель В.В.
355 Англійський сетер Азалія Крагель В.В.
356 Англійський сетер Лакі Суярко В.Г.
357 Англійський сетер Вальда Стадник В.В.
358 Англійський сетер Білл-Гранд Доценко В.Г.
359 Англійський сетер Бард Соловей М.О.
360 Англійський сетер Вірджинія-Альфа Соловей М.О.
361 Англійський сетер Вагнер Черепан О.М.
362 Англійський сетер P- Beli Digal Жихарєв М.
363 Англійський сетер Вольт Косов В.В.
364 Англійський сетер Саксонія-Асса Соловей М.О.
365 Англійський сетер Райда Дерлюк Д.Ю.
366 Англійський сетер Лорі Дерлюк Д.Ю.
367 Англійський сетер Бім Дерлюк Д.Ю.
368 Англійський сетер Appolon Тисьминецький І.Ю.
369 Англійський сетер Ая-Руна Куцан О.В.
370 Англійський сетер Брітні Чупов С.В.
371 Англійський сетер Руна Ватажок В.В.
372 Англійський сетер Vesta Бузанов В.В.
373 Англійський сетер Vanda Бузанов В.В.
374 Англійський сетер Рея Зублевський С.О.
375 Англійський сетер Айс-Бім Єрмаков Є.П.
376 Англійський сетер Сейдж Дерлюк Д.Ю.
377 Англійський сетер Ельза Костинський В.В.
378 Англійський сетер Баро Костинський В.В.
379 Англійський сетер Боні Ткачук І.С.
380 Англійський сетер Лайма Зоценко М.Л./Шейко В.К.
381 Англійський сетер Roma Олександров І.Г.
382 Англійський сетер Merlin Олександров І.Г.
383 Англійський сетер Vegas Оліферчук Ю.В.
384 Лабрадор ретривер Латиса Закотов М.Ю.
385 Лабрадор ретривер Soft Dream Недачін П.С.
386 Лабрадор ретривер Fifth Element Fiamma Cantante Дашкевич О.О.
387 Лабрадор ретривер Rathe Roaney Сосновський О.І.
388 Лабрадор ретривер Bonita Color Sayt Сердюк І.С.
389 Голден ретривер Gledis Alexa Marengo Кондратенко А.О.
390 Мала Мюнстерлендська лягава Aksi von Podoliens Домашовець О.І.
391 НМТ Воа-Ада Некраш Х.В.
392 НМТ Мега Майстренко В.М.
393 НМТ Вайт Панасейко
394 НМТ Белла Шевченко
395 НМТ Masai von Klinem Fluss Лещух Д.Р.
396 НМТ Sprut Hard Огороднік І.О
397 НМТ Lucky z Khreshchatyi Yar Огороднік І.О
398 НМТ Леон Доценко К.М.
399 НМТ Nora z Triblaviny Бабин В.
400 НМТ Айна Лукашенко О.П.
401 НМТ Kapone Колишев О.В.
402 НМТ Чалий Зубар С.В.
403 НМТ Чорна-Фурія Старущак С.В.
404 НМТ Ш-Роха Старущак С.В.
405 НМТ Акбар Краселюк Ю.В.
406 НМТ Айк-Хват Сайнецький В.П.
407 НМТ Gris z Prosneho Сайнецький В.П.
408 НМТ Вермут Колишев О.В.
409 НМТ Монгол Повишев А.А.
410 НМТ Аскєр Коротун О.М.
411 НМТ Ловкач-Леслі Роменський Р.І.
412 НМТ Забар Роменський Р.І.
413 НМТ Donner vom Grenzkamm Пачковський С.С.
414 НМТ Гастон Кучинський М.М.
415 НМТ Sprut Yava Черноног В.М.
416 НМТ Admiral Зверев І.С.
417 НМТ Арчі Дементій А.Ф.
418 НМТ Кайзер Кляйн Ягер Алімов В.В.
419 НМТ Нота Кляйн Ягер Кочубей Р. С.
420 НМТ Grom vom House Panickankill Кочубей С.
421 НМТ Ірідія Кляйн Ягер Лудченко В.А.
422 НМТ Берта Коновалова К.А.
423 НМТ Карат Яша  
424 НМТ Тіммі з Голубіцкого косогору Верещак М.О.
425 НМТ Wina z HS Верещак М.О.
426 НМТ Джой Безверхий В.М.
427 НМТ Asko vom Schnepfeneck Козинець А.П.
428 НМТ Бора Помаронський О.В.
429 НМТ Сорбона Бровко М.В.
430 НМТ Юла-Сімка Козинець А.П.
431 НМТ Sprut Yarna Шевчук А.Н..
432 НМТ Вірджинія Докійчук Т.І.
433 НМТ Абра-Кадабра Ратушнюк М.В.
434 НМТ Емець Коломійчук А.А.
435 НМТ Яшма Мартощук В.М.
436 НМТ Матіс Мельничук І.І.
437 НМТ Даян Карпишин Д.С.
438 НМТ Вульф Литвиненко В.М.
439 НМТ Аутлендер Блек Хамер Дришлюк В.М.
440 НМТ Карай Ященко М.І.
441 НМТ Жан-Жак Березанський І.В.
442 НМТ Альма Маслій Б.М.
443 НМТ Шані Юрійчук В.І.
444 НМТ Панк Сірота В.Б.
445 НМТ Жуля Безименний В.В.
446 НМТ Афіна Кляйн Ягер Середюк О.М.
447 НМТ Артеміда Кляйн Ягер Грибков В.В.
448 НМТ Ірма Грибков В.В.
449 НМТ Ільбар Грибков В.В.
450 НМТ Індус Грибков В.В.
451 НМТ Бутуз Ярош В.М.
452 НМТ Аякс Сергієнко С.А.
453 НМТ Дакс Мельниченко В.В.
454 НМТ Кар-Джокер Мельниченко В.В.
455 НМТ Одер From P.S.S.R. Іващенко О.І.
456 НМТ Руппі Лиман І.Г.
457 НМТ Зідан Грицаєнко В.Л.
458 НМТ Ямір Масло В.В.
459 НМТ Ямал Масло В.В.
460 НМТ Зума Кітнік Б.Л.
461 НМТ Volt Bentonit Кітнік Б.Л.
462 НМТ Нокс Кляйн Ягер Пелех Р.М.
463 НМТ Македонія Кляйн Ягер Середюк О.М.
464 НМТ Красс Кляйн Ягер Стоянець А.М.
465 НМТ Баварія Кляйн Ягер Середюк О.М.
466 НМТ Ден Шило Ю.О.
467 НМТ Рубін Ярош В.М.
468 НМТ Cikita Некраш Х.В.
469 НМТ Assi Стоянець А.М.
470 НМТ Зольдегард Мануїлов С.В.
471 НМТ Ілхан Мануїлов С.В.
472 НМТ Зондер Петляков О.Є.
473 НМТ Барді Петляков О.Є.
474 НМТ Кінг Товт С.І.
475 НМТ Art II Aluminium Жмурко І.В.
476 НМТ Зід "Schwarze Rand" Жмурко І.В.
477 НМТ Зейда "Schwarze Rand" Жмурко І.В.
478 НМТ Бай Жмурко І.В.
479 НМТ Ley Добровольський С.М.
480 НМТ Пірат Ясінський В.З.
481 НМТ Ганс Циба В.І.
482 НМТ Дезі Мельниченко В.В.
483 НМТ Астор Єдаков Я.Ю.
484 НМТ Hark Jagduniversal Мерецький Д.П.
485 НМТ Альф Бондар В.В.
486 НМТ Детройд Іщенко Д.В.
487 ГШФ Патрон Ремень В.М.
488 ГШФ Бернард Забара А.В.
489 ГШФ Бєлка Мельниченко О.П.
490 ГШФ Final Bet Boy Горобець М.О.
491 ГШФ Заір Скрипнюк В.І.
492 ГШФ Dagmara From Aleksandrov's House Лукьянов А.Н.
493 ГШФ Коба-Бакс Мельник В.М.
494 ГШФ Ван-Пуля Яткевич А.В.
495 ГШФ Holmes from Aleksandrov's House Яремко Р.М.
496 ГШФ Чіка Бондарук І.В.
497 ГШФ Пума Яремчук І.С.
498 ГШФ Беатріс Головін В.С.
499 ГШФ Not Ker Kas Мшар Ю.С.
500 ГШФ Люкс Дарда В.Д.
501 ГШФ Дюна Дарда В.Д.
502 ГШФ Хук Дарда В.Д.
503 ГШФ Арзана Рикус В.А.
504 ГШФ Арчі Дришлюк В.М.
505 ГШФ Л-Рем Літковець Ю.С.
506 ГШФ Хантер Дарда В.Д.
507 ГШФ Бек Волков І.П.
508 ГШФ Rokki Чечель І.Д.
509 ГШФ Ranniston Ria Чечель І.Д.
510 ГШФ Берта Мовчан О.В.
511 ЖШФ Байк Андрусішин С.А.
512 ЖШФ Лайд Коваль Л.В.
513 ЖШФ Каюр Семенюк П.В.
514 ЖШФ Ратмір Очеретний І.М.
515 ЖШФ Брік Діордієнко О.М.
516 ЖШФ Бой Чечельницький В.А.
517 ЖШФ Бона Чечельницький В.А.
518 ЖШФ Bel-Hanter-Dars Єленчук І.М.
519 ЖШФ Hasan Єленчук І.М.
520 ЖШФ Аль-Кобра Стінковий В.Ф.
521 ЖШФ Uran my Legasy Стінковий В.Ф.
522 ЖШТ Arehi Коротін В.М.
523 ЖШТ Ballista Скрипкін С.В.
524 ЖШТ Rema Скрипкін С.В.
525 ЖШТ Kora Z Vysokogo Zamku Андрусейко А.Р.
526 ЖШТ Baltozar Bright Boy Горський Ю.В.
527 ЖШТ Седьмоє Небо Баркаролла Коротун О.М.
528 ЖШТ Атос Лукьянов А.Н.
529 ЖШТ Боб-Барт Плужніков В.М.
530 ЖШТ Магда Іванов О.Є.
531 ЖШТ Рік Грига А.А.
532 ЖШТ Жаклін Грига А.А.
533 ЖШТ Ajk Белюженко Р.В.
534 ЖШТ Adonis Kamenev Potok Чирва О.В.
535 ЖШТ Falkonet Галушка В.А.
536 ЖШТ Опра Штефан А.В.
537 ЖШТ Alfa Заремба В.В.
538 ЖШТ Сармат Єрмалюк В.В.
539 ЖШТ Карай-Ефа Овдій А.М.
540 ЖШТ Арго із Ольшанського Яру Бугера Є.
541 ЖШТ Жак Боцвін П.П.
542 ЖШТ Туріна Листяк Д.К.
543 ЖШТ Анубіс Зубрицький О.Т.
544 ЖШТ Норда Мерецький Д.П.
545 ГШТ Ноберт Кабанець Є.П.
546 ГШТ Ада Фролов О.В.
547 ГШТ Сєдьмоє Небо Цейс Дмитрієва Ю.Є.
548 ГШТ Седьмоє Небо Віллі Вінкі Дмитрієва Ю.Є.
549 ГШТ Гєктор Донець Е.О.
550 ГШТ Sed'moe Nebo Inspiration Дмитрієва Ю.Є.
551 ГШТ Седьмоє Небо Ліквідація Дмитрієва Ю.Є.
552 ГШТ Сєдьмоє Небо Шу-Ша Лутай І.Я.
553 ГШТ Боря Сорокін Д.Ю.
554 ГШТ Бона Сорокін Д.Ю.
555 ГШТ Ульма Головченко С.С.
556 ГШТ Герольд-Шик Просвєтова І.С.
557 ГШТ Gera Ольшамовський В.
558 ГШТ Гоша Гавриленко С.М.
559 ГШТ Нора Боднар В.І.
560 ГШТ Бруно Лепеха А.М.
561 ГШТ Гобі Масліков В.В.
562 ГШТ Багіра Овечкін П.П.
563 ДШТ Kinchville First Laddy Дмитрієва Ю.Є.
564 ДШТ Такер Бричковський В.Б.
565 ДШТ Ной Овечкін П.П.
566 ДШТ Нортон Коваль Ю.М.
567 ДШТ Тейла Коваль Ю.М.
568 Вельштер'єр Flint Горбатко Д.С.
569 Вельштер'єр Борік Плісак М.Г.
570 Вельштер'єр Стелла Плісак М.Г.
571 Вельштер'єр Багряна Осінь Хміловський Д.В.
572 Вельштер'єр Ас-Джек-Джен Романюк В.Я.
573 Вельштер'єр Аіша Фореве Террамаріна Олійник К.І.
574 Вельштер'єр Террамаріна Морган Фріменс Олійник К.І.
575 Вельштер'єр Красавчик Лютий Олійник К.І.
576 Вельштер'єр Скіф- Джафар-Хан Євдокімов В.В.
577 Вельштер'єр Жако Бугера Є.І.
578 Вельштер'єр Smoll Rocket V.I.P. Зайцева М.П.
579 Вельштер'єр Декстер from T.U.Z. Савчук А.А.
580 Вельштер'єр Вайлет Михайлова Н.В.
581 РРГ Алмаз Басан С.М.
582 РРГ Буря ІІ Турчин М.П.
583 РРГ Привада Ганченко С.
584 РРГ Атаман Ганченко С.
585 РРГ Арфа Курдановський С.О.
586 РРГ Удар Курдановський С.О.
587 РРГ Зурна Курдановський С.О.
588 РРГ Астра Курдановський С.О.
589 РРГ Айва Курдановський С.О.
590 РРГ Ас-Мєчта Курдановський С.О.
591 РРГ Зоря Курдановський С.О.
592 РРГ Кунак-Баян Курдановський С.О.
593 РРГ Улибка-Плакса Курдановський С.О.
594 РРГ Плакса Курдановський С.О.
595 РРГ Альт Вдовичен В.М.
596 РРГ Лучано-Вєрний Андрієнко І.О.
597 РРГ Забава Карась О.В.
598 РРГ С-Нирок Білоус С.М.
599 РРГ Пурга-Флейта Цокало І.М.
600 РРГ Г-Ридай Ксенич М.М.
601 РРГ Амур Гевко С.В.
602 РРГ Сармат Сухарський І.Ф.
603 РРГ Будило Цокало І.М.
604 РРГ Полаза Форменко А.В.
605 РРГ Затєй-Гром Андрієнко О.І.
606 РРГ Гул Семерга Є.М.
607 РРГ Бая Кислиця
608 РРГ Бура Кузик М.М.
609 РРГ Білка Кузик М.М.
610 РРГ Д-Акорд Шиманський О.П.
611 РРГ Кума-Свара Білоус С.М.
612 РРГ Кайра-Айка Кузик Д.Т.
613 РРГ Лавіна-Вірта Крихтенко М.С.
614 РРГ Альта Москалець С.В.
615 РРГ Альт Бабич М.С.
616 РРГ Гроза Гудзь І.В.
617 РРГ Буран Федоренко Ю.М.
618 РРГ Забава Сотник В.М.
619 РРГ Альт Ворона В.Г.
620 РРГ Альта Ворона В.Г.
621 РРГ Іртиш Баран М.В.
622 РРГ Травка Васильєв В.В.
623 РРГ Міна Щерецький І.І.
624 РРГ Набат Пісний А.П.
625 РРГ Соловка Колісник С.М.
626 РРГ Альта-Флейта Шарпанюк П.М.
627 РРГ Свірель Колісник С.М.
628 РРГ Гай-Валдай Неговора І.Г.
629 РРГ Поривай-Потєшай Крихтенко М.С.
630 РРГ Вокал Черненко Л.В.
631 РРГ Дая-Шумка Аксюта О.В.
632 РРГ Айна Черепко О.В.
633 РРГ Спартак Теник В.В.
634 РРГ Колдун Теник В.В.
635 РРГ Сирена Теник В.В.
636 РРГ Добивай-Заграй Коломєйцев В.А.
637 РРГ Зевс Теник В.В.
638 РРГ Пєвка-Арфа Теник В.В.
639 РРГ Султан Теник В.В.
640 РРГ Аргон Теник В.В.
641 РРГ Гусля-Пурга Крівенко М.О.
642 РРГ Вєдьма Рожкован С.В.
643 РРГ З-Нота-2 Килинник В.В.
644 РГ Рокот Рукас М.П.
645 РГ Тайга Загоруйко Р.Д.
646 РГ Буран Загоруйко Р.Д.
647 РГ Совка Басій М.М.
648 РГ Розка Рева М.О.
649 РГ Залів Таран М.Г.
650 РГ Гая Таран М.Г.
651 РГ Вісла Єсипенко Р.О.
652 РГ Взлата Басій М.М.
653 РГ Буран ІІІ Таран М.Г.
654 РГ Тайга Шимон І.Ю.
655 РГ Буря Анюхін І.О.
656 РГ Акуш Анюхін І.О.
657 РГ Запєвай Синельников В.І.
658 РГ Пиж Синельников В.І.
659 РГ Плакун Нігрескул В.О.
660 РГ Вєна-Тайга Петрусенко О.А.
661 РГ Звон-Гобой Столяр В.В.
662 РГ Говор Соловей М.О.
663 РГ Баян Чирва О.В.
664 РГ Говорушка Балабаєнко М.Д.
665 РГ Лі-Буран Горелик О.М.
666 РГ Гайда Манжола О.І
667 РГ Воділо Костирко О.М.
668 РГ Гай Черненко О.О.
669 РГ Кай-Мєтєль Черненко О.О.
670 РГ Ліра-Набат Філішинський Д.
671 РГ Плакса Мосійчук В.П.
672 РГ Кенара Рева М.О.
673 РГ Затєйка Басій М.М.
674 РГ Заграй-Задор Петрушенко О.О.
675 РГ Вєтла-Шумка Рева М.О.
676 РГ Буря Рева М.О.
677 РГ Башур Рева М.О.
678 РГ Арфа-Ліра Кучма В.В.
679 РГ Рада Циба В.І.
680 РГ Раскат Костинський В.В.
681 РГ Alisa Петренко П.І.
682 РГ Дар-Гусляр Петренко П.І.
683 РГ Рубін Петренко П.І.
684 РГ Амур Приходько М.О.
685 РГ Забава Синельников І.В
686 ЕГ Ларс Лотвін В.І.
687 ЕГ Jahisaru Aabraham Lordimuusa Басан С.М.
688 ЕГ Курат Христюк М.І.
689 ЕГ Зея-Мая Лукашенко О.П.
690 ЕГ Буран Тодчук В.А.
691 ЕГ Хан-Метр Симчук Ю.А.
692 ЕГ Біс-Дукат Король Д.В.
693 ЕГ Лайма Кисельчук О.Г.
694 ЕГ Ліра Тимош В.І.
695 ЕГ Астор Гуровський Ю.А.
696 ЕГ Айвар Авраменко Р.В.
697 ЕГ Гая-Гєрта Галенко Г.Г.
698 ЕГ Виплач Шикір В.А.
699 ЕГ Лея Бондарчук М.А.
700 ЕГ Ларс-Малиш Шевченко Д.П.
701 Бігль Джейк Бугера Є.І.
702 Бігль Felicita Extreme Life Фомин В.Н.
703 Бігль Limon Evita Vankuver Фомин В.Н.
704 Бігль Adis Ігнатенко О.Є.
705 УКГ Айка Симончук Ю.І.
706 УКГ Байкал Симончук Ю.І.
707 УКГ Баян Галушко О.Т
708 УКГ Пуля-Маша Вербило С.Д.
709 УКГ Айрон Новацький А.М.
710 УКГ Рада Новацький А.М.
711 УКГ Айдар Суховецький Р.Г.
712 УКГ Лорд Іванчук М.Д.
713 УКГ Шайтан Данільчук В.
714 Словацьких копов Barri Томаш В.М.
715 Словацьких копов Кора Ільчук О.І.
716 Словацьких копов Пері Ільчук О.І.
717 Словацьких копов Ural z Radomskej doliny Соловей М.О.
718 Баварський гончак Vendi Amulet Soul Леонтьєв В.І.
719 Баварський гончак Viya Amulet Soul Леонтьєв В.І.
720 Баварський гончак Freddi Леонтьєв В.І.
721 Баварський гончак Fabi Леонтьєв В.І.
722 Баварський гончак Frisco  
723 Баварський гончак Force Убийвовк О.І.
724 ЗСЛ Алтай Лотвін В.І.
725 ЗСЛ Гай Ніколов М.
726 ЗСЛ Вайс-Вулкан Кучучурний С.І.
727 ЗСЛ Тагіл Шпак В.В.
728 ЗСЛ Унжа Шпак В.В.
729 ЗСЛ Кама Руденко О.В.
730 ЗСЛ Бор Шовкун С.Е.
731 ЗСЛ Шуга Дорош А.В.
732 ЗСЛ Шум Дорош А.В.
733 ЗСЛ Шорох Дорош А.В.
734 ЗСЛ Братан Дорош А.В.
735 ЗСЛ Айна-Арна Гончаренко Ю.Г.
736 ЗСЛ Тігр-Таір Тимоха А.Ф.
737 ЗСЛ Буран Тимоха А.Ф.
738 ЗСЛ Кортез Тимоха А.Ф.
739 ЗСЛ Басня Тимоха А.Ф.
740 ЗСЛ Джой-Буран Гончаренко Ю.Г.
741 ЗСЛ Умка-Альма  
742 ЗСЛ Бушуй Токарь С.В.
743 ЗСЛ Вьюга Чепурний В.М.
744 ЗСЛ Пуля Чепурний В.М.
745 ЗСЛ Омега-Кара Циганюк Р.М.
746 ЗСЛ Нега-Герда Сисун С.П.
747 ЗСЛ Кай Сисун С.П.
748 ЗСЛ Гун Булда С.А.
749 ЗСЛ Ангара Гончар Р.Ю.
750 ЗСЛ Беті Вершняк Я.Ю.
751 ЗСЛ Ада-Пурга Забела Ю.В.
752 ЗСЛ Шаман Дуднік І.Д.
753 ЗСЛ Абрек Забела Ю.В.
754 ЗСЛ Барс Забела Ю.В.
755 ЗСЛ Аякс-Соболь Забела Ю.В.
756 ЗСЛ Баргуд Забела Ю.В.
757 ЗСЛ Дон Власенко Б.П.
758 ЗСЛ Ургал Драпей А.М.
759 ЗСЛ Руді Федорченко Г.А.
760 ЗСЛ Согра Вербило С.Д.
761 ЗСЛ Тагіл з Катарінінбурга Євтушенко С.В.
762 ЗСЛ Карат Рудий В.О.
763 ЗСЛ Рада Федорченко Г.А.
764 ЗСЛ Шерхан з Турівського лісу Сергійчук П.Є.
765 ЗСЛ Дара Ковпашко О.П.
766 ЗСЛ Норка Петруняк В.П.
767 ЗСЛ Ярик Ярош В.М.
768 ЗСЛ Осман  
769 ЗСЛ Варяг Літвінов О.Г.
770 ЗСЛ Вьюга Літвінов О.Г.
771 ЗСЛ Т-Беркут Григорів Б.Ф.
772 ЗСЛ Білка Лисик В.В.
773 ЗСЛ Бой Лисик В.В.
774 ЗСЛ Кучум Сохнацький С.С.
775 ЗСЛ Найда Скопик Л.В.
776 ЗСЛ Орта Мочурад О.Є.
777 ЗСЛ Урса Чекіс С.В.
778 ЗСЛ Урма Здерка М.В.
779 ЗСЛ Тім Романів М.П.
780 ЗСЛ Тіна Черніченко В.
781 ЗСЛ Тіна Крикливець А.В.
782 ЗСЛ Бай Кравчук В.М.
783 ЗСЛ Я-Білка-Proskurov Шевчук В.В.
784 ЗСЛ Кент Мерінов О.Г
785 ЗСЛ Шумка-Блер Овчаренко А.А.
786 ЗСЛ Міхей-Мітяй Мерінов О.Г
787 ЗСЛ Хан Мерінов О.Г
788 ЗСЛ Айза-Оса Мерінов О.Г
789 ЗСЛ Чак Мерінов О.Г
790 ЗСЛ Шах Мерінов О.Г
791 ЗСЛ Абрек Мерінов О.Г
792 ЗСЛ Сунта-Санта Мерінов О.Г
793 ЗСЛ Сурхан-Султан Мерінов О.Г
794 ЗСЛ Хамер Данілов С.О.
795 ЗСЛ Барс Іванов Д.В.
796 ЗСЛ Айка Миколюк Ю.С.
797 ЗСЛ Кайра Салько А.О.
798 ЗСЛ Айна Степанюк А.П.
799 ЗСЛ Заграй Степанюк А.П.
800 ЗСЛ Амур Бойчук Г.А.
801 ЗСЛ Руслан Звягінцев С.Р.
802 ЗСЛ Бор-Грифон-Орс Чернюк І.І.
803 ЗСЛ Зара Звягінцев С.Р.
804 ЗСЛ Баста Звягінцев С.Р.
805 ЗСЛ Чайза Чернюк І.І.
806 ЗСЛ Жилка ІІ Євтушенко О.В.
807 ЗСЛ Анза-Лада Заведій М.І.
808 ЗСЛ Алмаз Барабаш С.А.
809 ЗСЛ Акай Барабаш С.А.
810 ЗСЛ Веста Барабаш С.А.
811 ЗСЛ Осман Масліков В.В.
812 ЗСЛ Юран Скоробогатий О.О.
813 ЗСЛ Байкал Бітнер І.В.
814 ЗСЛ Пай-Тай Гайдай С.І.
815 ЗСЛ Урса Гайдай С.І.
816 ЗСЛ Умка Білогубка В.І.
817 ЗСЛ Буран-Proskurov Гладчишин С.М.
818 ЗСЛ Шустік-Чок Євтушенко С.В.
819 ЗСЛ Муха Данилюк В.С.
820 ЗСЛ Герда Скок О.Г.
821 ЗСЛ Айка Булда С.А.
822 ЗСЛ Аля Басанко В.І.
823 ЗСЛ Вача Трубенок А.А.
824 ЗСЛ Вєктор-Орт Трубенок А.А.
825 ЗСЛ Вєрний-Бос Гончар Р.Ю.
826 ЗСЛ Белла Гончар Р.Ю.
827 ЗСЛ Герда Гончар Р.Ю.
828 ЗСЛ Гром Гончар Р.Ю.
829 ЗСЛ Марта Тайна Андрієнко О.І.
830 ЗСЛ Находка Шапоренко В.Є.
831 ЗСЛ Пулька Сисун С.П.
832 ЗСЛ Сунар Коцюр А.М.
833 ЗСЛ Сірий Ісаєнко А.А.
834 ЗСЛ Саян Коцюр А.М.
835 ЗСЛ Сургут Коцюр А.М.
836 ЗСЛ Тагіра-Лайма Космач В.О.
837 ЗСЛ Бірма Муравський А.О.
838 ЗСЛ Ялта Столярчук В.О.
839 ЗСЛ Грон Камінський В.В.
840 ЗСЛ Гюрза Камінський В.В.
841 ЗСЛ Злой Камінський В.В.
842 ЗСЛ Гроза Камінський В.В.
843 ЗСЛ Зідан Камінський В.В.
844 ЗСЛ Буран-Балу Камінський В.В.
845 ЗСЛ Анзор Камінський В.В.
846 ЗСЛ Бєлка Мельник В.В.
847 ЗСЛ Дік-Умка Гаркуша В.М.
848 ЗСЛ Лада Пекур Р.М.
849 ЗСЛ Майкл Гаркуша В.М.
850 ЗСЛ Мага Придибайло
851 ЗСЛ Бім Стеценко О.П.
852 ЗСЛ Урс Костюк Б.О.
853 ЗСЛ Кайра Ющенко А.В.
854 ЗСЛ Vek-Димок Муравський А.О.
855 ЗСЛ Нола Собко О.М.
856 ЗСЛ Юрай-Буч Буглина Й.С.
857 ЗСЛ Марс Попов С.А.
858 ЗСЛ Ліна Попов С.А.
859 ЗСЛ Чук Лендєл Ю.П.
860 ЗСЛ Вайка Собко О.М.
861 ЗСЛ Байкал Попов С.А.
862 ЗСЛ Білка Глагола І.
863 ЗСЛ Байкал Туряниця В.А.
864 ЗСЛ Шан-Proskurov Кондратюк А.С.
865 ЗСЛ Ай-Дар Черняк В.М.
866 ЗСЛ Тагір-Сармат Кушнір В.В.
867 ЗСЛ Аркан Кашик А.В.
868 ЗСЛ Айна Наумич О.П.
869 ЗСЛ Алтай Наумич О.П.
870 ЗСЛ Бай Центило Я.В.
871 ЗСЛ Норд Савченко П.В.
872 ЗСЛ Каюр Кравчук В.М.
873 ЗСЛ Карам Мельник А.В.
874 ЗСЛ Матрос Дорієнко О.І.
875 ЗСЛ Рада Дорієнко О.І.
876 ЗСЛ Скіф Вертелецький С.А.
877 ЗСЛ Варз-Амур Кривошня Б.Г.
878 ЗСЛ Карат Забела Ю.В.
879 ЗСЛ Рижик Драпей А.М.
880 ЗСЛ Шер-Хан Мороз І.О.
881 ЗСЛ Байк Школьний В.В.
882 ЗСЛ Айка Школьний В.В.
883 ЗСЛ Шател-Гром Шабранський О.Л
884 ЗСЛ Дюк Драпей А.М.
885 ЗСЛ Алтай Драпей А.М.
886 ЗСЛ Гроза Школьний В.В.
887 ЗСЛ Гром Школьний В.В.
888 ЗСЛ Айда Кочерга О.М.
889 ЗСЛ Гай-Гром Гончар Р.Ю.
890 ЗСЛ Кучум Пухальский С.В.
891 ЗСЛ Карат Ткаченко О.А.
892 ЗСЛ Одер-Бой Сенявський О.М.
893 ЗСЛ Ойра Божок П.І.
894 ЗСЛ Май Трубенок А.А.
895 ЗСЛ Булат Стрельченко С.В.
896 ЗСЛ Ніка-Шатл Шаповалов А.М.
897 ЗСЛ Бача-Джейссі Симененко О.А.
898 ЗСЛ Хурта Колеснік В.Г.
899 ЗСЛ А-Каюм Щербина І.О.
900 ЗСЛ Нік-Норай Замковий С.Б.
901 ЗСЛ Лайга Колеснік В.Г.
902 ЗСЛ Зара Суходольський В.І.
903 ЗСЛ Леший Колеснік В.Г.
904 ЗСЛ Стасі-Зея Єгоров В.В.
905 ЗСЛ Гера Лукінчук С.Я.
906 ЗСЛ Спайк Крячок Д.М.
907 ЗСЛ Aurga Шельов А.В.
908 РЕЛ Ада Гресь А.М.
909 РЕЛ Ульман-Бім Гончаренко В.І.
910 РЕЛ Стар-Блек Щербина Т.М.
911 РЕЛ Гай-Басар Шестопалько О.І.
912 РЕЛ Беста Титарчук К.В.
913 РЕЛ Арем Бахуринський В.В.
914 РЕЛ Сойка Яремко Р.М.
915 РЕЛ Гек Сєльтов Я.М.
916 РЕЛ Воїн Мелець В.І.
917 РЕЛ Гріф Сєльтов Я.М.
918 РЕЛ Інта-Рата Олійник Я.С.
919 РЕЛ Рада Гресь А.М.
920 РЕЛ Фан-Куна Рогоцький А.Я.
921 РЕЛ Саян Чмелик Я.І.
922 РЕЛ Чора Рогоцький В.Я.
923 РЕЛ Булат-Дунай Чмелик Я.І.
924 РЕЛ Бія Пилип'юк Я.А.
925 РЕЛ Шейх Сєльтов Я.М.
926 РЕЛ Шах Сєльтов Я.М.
927 РЕЛ Шані Сєльтов Я.М.
928 РЕЛ Дюкса Багрій В.В.
929 РЕЛ Саян Коричківський Г.В.
930 РЕЛ Карат Ковтун О.Г.
931 РЕЛ Пиж Білоус І.А.
932 РЕЛ Кайра Ковтун О.Г.
933 РЕЛ Зея Прокудін О.А.
934 РЕЛ В-Ейва Дубовик Д.В.
935 РЕЛ Айка Гардзель О.М.
936 РЕЛ Вулкан Федишин С.П.
937 РЕЛ Індус Задерецький І.В.
938 РЕЛ Сударь-Урус Сєнічкін А.В.
939 РЕЛ Тор-Буян Залізний О.О.
940 РЕЛ Беркут Болоховець Ю.В.
941 РЕЛ Зіта Шапоренко В.Є.
942 РЕЛ Марго Залізний О.О.
943 РЕЛ Махат Булаш Ю.Д.
944 РЕЛ Мороз Чигрин Ю.С.
945 РЕЛ Белад Козельський С.Г.
946 РЕЛ Мегі-Айка Чухало А.І.
947 РЕЛ Видра В'юга Чигрин Ю.С.
948 РЕЛ Акула Федишин С.П.
949 РЕЛ Чіта-Умка Зеленський О.В.
950 РЕЛ Амір Бушак Г.М.
951 РЕЛ Марс-Самур Зеленський О.В.
952 РЕЛ Дайна Шестак П.П.
953 РЕЛ Гучі Шестак П.П.
954 РЕЛ Коба Глагола І.
955 РЕЛ Жук-Кунак Замелюк В.М.
956 РЕЛ Карам-Кум Титарчук К.В.
957 РЕЛ Франк Забєлінський Мазур В.М.
958 РЕЛ Барс Калінько В.О.
959 РЕЛ Бєс Ткаченко О.А.
960 РЕЛ Вектор-Рей Салівон Р.С.
961 РЕЛ Гая Заіка В.В.
962 РЕЛ Бос Швачка В.М.
963 РЕЛ Вулкан Бабін О.А.
964 РЕЛ Айга Бабін О.А.
965 РЕЛ Ж-Надим Шаповалов А.М.
966 РЕЛ Г-Джек Ратушняк В.В.
967 ССЛ Аян Якимчук М.П.
968 ССЛ Алмаз Якимчук М.П.
969 ССЛ Алдай Якимчук М.П.
970 ССЛ Вьюга Чепурний В.М.
971 ССЛ Пуля Чепурний В.М.
972 ССЛ Зойка Грищук В.А.
973 КФЛ Zhara Журавель А.В.
974 КФЛ Алтай Кравченко В.П.
975 КФЛ Яра Ноздрачов О.С.
976 КФЛ Ярик Руденко О.В.
977 КФЛ Рута Руденко О.В.
978 КФЛ Ярса Ноздрачов О.С.
979 КФЛ Златка Туряниця В.А.
980 КФЛ Р-Фінка Доцюк Ю.О.
981 КФЛ Рой Гвоздь С.В.
982 Карельська ведмежа собака Адель Панченко В.І.
983 Емтхунд Eravetin Kunkku Чечель І.Д.
984 РМС Бора Рябошапка О.О.
985 РМС Лорд-Рей Бушманов С.А.
986 РМС Грант Сотник Ю.А.
987 РМС Аріша Шатер І.В.
988 РМС Атос Ганжа О.Ф.
989 РМС Камелія Фесенко Б.О.
990 РМС Ельвіра Вінокуров О.
991 РМС Нагір-Бой Коцюруба С.П.
992 РМС Дульсінея Смірнова О.В.
993 РМС Теленті-Тесса Смірнова О.В.
994 РМС Аста Сірук І.П.
995 РМС Веста Долженко О.
996 РМС Алька Клочко О.В.
997 РМС Бакс Аширбеков В.М.
998 РМС Чак Ященко В.В.
999 РМС Юта Кузнєцов В.В.
1000 РМС Вайс Ісаков Ю.В.
1001 РМС Дон Горішня М.Л.
1002 РМС Бакс Огороднік В.О.
1003 РМС Урал Ацабриков С.О.
1004 РМС Санта Максименко О.М.
1005 РМС Топаз Гальперін Л.Є.
1006 РМС Ула Бобров М.Є.
1007 РМС Фагот Бобров М.Є.
1008 РМС Фіксі Степанов В.О.
1009 РМС Цеза Пащенко Д.Л.
1010 РМС Грей Бабарика С.О.
1011 РМС Джокер Іванер В.В.
1012 РМС Крона Крючков М.Д.
1013 РМС Арт-Чіп Тимохін А.В.
1014 РМС І-Рада Безверхий І.В.
1015 РМС Альф Паніцин С.М.
1016 РМС Альфа Волошин В.М.
1017 РМС Баранесса-Челеста Загородній Б.Т.
1018 РМС Босс Григор'ян Г.Г.
1019 РМС Гориня Абросімов Е.М.
1020 РМС Джек Бабій В.А.
1021 РМС Інфанта Гаврилін С.О.
1022 РМС К-Рей Кіт Ю.І.
1023 РМС Лана Євдощенко Ф.М.
1024 РМС Лана-Лія Бобров М.Є.
1025 РМС Мері-Міра Єрохін О.В.
1026 РМС Норка Черніков А.М.
1027 РМС О-Нея Цехоцький Л.І.
1028 РМС Тері Бобров М.Є.
1029 РМС Шельма Шпаковський С.М.
1030 РМС Шнеп-Джек Кіт Ю.Г.
1031 РМС Ніка Каменєв Ю.М.
1032 РМС Тімур Тищенко І.М.
1033 РМС Жакан Клепак В.О.
1034 РМС Ясміна Лавриненко М.В.
1035 РМС Найра Ліпейко Т.Ю.
1036 РМС Аріша Батюк В.В.
1037 РМС Ялан Михалка М.В.
1038 РМС Фурія Юрков С.В.
1039 РМС Алька Судорженко О.С.
1040 РМС Лесси Делягін В.І.
1041 РМС Флори Крючков С.Д.
1042 РМС Улан Зімін Ю.А.
1043 РМС Сем Злотенко С.О.
1044 РМС Рута Кучура М.І.
1045 РМС Льова Савченко С.Ю.
1046 Спрингер спанієль Artur Злидарь В.К.
1047 Спрингер спанієль AJDA zo Starego Iesa Кічковський О.П./Потіш Н.І.
1048 Спрингер спанієль ALLAN Harsaniho dvor Потіш Л.А.
1049 Німецький спанієль Dirs Mister Hunting Улютін Ю.А.
1050 Кламбер спанієль Artemis Sofis Fairy-Tail Довгарт Т.
1051 Грейхаунд Рант Рябуха Є.О.
1052 Грейхаунд Террі Фандер Васюта К.С.
1053 Грейхаунд Panda Мумро В.
1054 Грейхаунд Даффі Крецук В.Ф.
1055 Грейхаунд Тітан Швець Ю.В.
1056 Грейхаунд Віраж Швець Ю.В.
1057 Грейхаунд Pantera Черепан О.М.
1058 Грейхаунд Platinum Черепан О.М.
1059 Грейхаунд Крилатка Галенко Г.Г.
1060 Тази Alfa Помесячний А.А.
1061 Тази Кронверська Раяна Тайна Несен А.Б.
1062 Тази Aykas Несен А.Б.
1063 Хорта Derzhi Veter Molfar Тимощук В.В.
1064 РПХ Samuray Гедройц Л.А.
1065 РПХ Ptitsa iz Vladikino Савенко О.
1066 РПХ Payda iz Vladikino Соколова О.
1067 РПХ Pulya iz Vladikino Савенко О.
1068 РПХ Prohor iz Vladikino Гуцуляк О.
1069 РПХ Буран Черепан О.М.
1070 РПХ Буря Черепан О.М.
1071 РПХ Dorogoy Drug Rzhevskiy Политуха Н.І.
1072 РПХ Myron iz Vladikino Политуха Н.І.
1073 РПХ Малахіт Стрепет Негребецька Т.В.
1074 Хорта Bestii Vetra Avrora Лудченко В.А.
1075 Хорта Bestii Vetra Aristokrat Лудченко В.А.
1076 Хорта Шарада Лудченко В.А.
1077 Хорта Души Каприз Парикожко Г.
1078 Хорта Colubka Sizokrylaya Лудченко В.А.
1079 Салюки Badi Zafar Raad Kadir Лаптій Д.А.
1080 Южноруська степова борза Гаргона для Бестії Вітру Лудченко В.А.
1081 Уиппет Ice-Cream Tasty Show Format Корнієнко С.В.
Катя (не перевірено)
Зображення користувача Катя.
Катя (не перевірено)

А есть расписание рингов для конкретных пород? Спасибо заранее, если выложите его на сайте.