ФМСУ України

Ukrainian English German Italian Polish

Про нас

Основною метою діяльності  Федерації мисливського собаківництва України є сприяння розвитку мисливського собаківництва в Україні, збереженню та покращенню генофонду чистопородних мисливських собак, як національного здобутку, шляхом їх племінного розведення на науковій основі, нормативне забезпечення мисливського собаківництва, участь в кінологічній роботі на державному рівні.

Згідно Статуту, Федерація має емблему, герб, прапор та іншу символіку, зразки яких затверджуються та реєструються у встановленому законодавством порядку. Фірмовими кольорами Федерації є блакитний та зелений, що використовується в усіх видах символіки.

 

Федерація мисливського собаківництва України

Емблема

Емблема — це щит, який розділений вертикально на дві частини — ліву, блакитного кольору, що символізує стихію води та повітря, та праву, зеленого кольору, що є немовби квінтесенцією неозорих ланів та лісів України. На щиті у центрі розміщений силует мапи України, який вказує на всеукраїнський рівень діяльності Федерації. Діагонально розташовані початкові літери назви організації створюють динамічну композицію, що вказує на поступовий рух уперед. Щит декоровано золотим кантом.

 Федерації мисливського собаківництва України

Герб

Герб являє собою щит темно-зеленого кольору. На щиті розміщені фігури собак, які характеризують 7 груп порід мисливських собак (хорти, гончаки, лайки, лягаві, спанієлі, такси, тер’єри). Темно-зелений колір символізує ідею Природи з її життєдайною силою.

Прапор ФМСУ

Прапор
Прапор являє собою прямокутне полотнище, розділена горизонтально на дві частини, верхня — блакитна, що символізує блакить українського неба, нижня — зелена, що відтворює зелені простори України.
Ліворуч розміщений щит з фігурами собак, які відображають основні напрямки мисливського собаківництва в Україні.
Завершує композицію напис золотими літерами «Федерація Мисливського Собаківництва України», розташований праворуч від щита на верхній блакитній частині прапору. Розмір прапору рекомендовано робити 1350 мм по ширині та 900 мм по висоті